συννεφα ολο γλυκα

Η συζήτηση στο 'Κρυστάλλινη Σφαίρα' ξεκίνησε από τον/την powerranger91, 15/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    [​IMG]

    θα αγοραζεται;
     
    Αρέσει σε FARMERLENA65, fullmeno, georgia469 και 10 σε άλλους.
  2. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα γλυκα συννεφα καλη ιδεα μου φαινεται εχει και σαντυγη προσοχη να μην φατε πολυ γλυκο χαλανε τα δοντια.
     
  3. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Νομίζω ότι νέα η "Γλυκιά" Ομάδα Σύννεφων με τα ζωάκια θα αγοράζεται με φιορίνια (πιθανόν) ή με χορτοτάλιρα (λίγο απίθανο).:) Μου θυμίζει την Ομάδα Σύννεφων "Καραμελένια έκπληξη" με το κάθε ζωάκι να τρώει ένα ζαχαρένιο τρόφιμο!!;) Καλή τους όρεξη και να βουρτσίζουμε καλά τα δοντάκια μας με τις νέες οδοντόβουρτσες ζώων!!:D Αλλιώς θα πρέπει να πάμε στον οδοντίατρο (κάστορα) για σφραγίσματα!!:po_O
     
    Αρέσει σε NOTHS58, Mihalhs95, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μμμμμμ τι όμορφα μυρίζει εδω μέσα, μην είναι το κέικ που ψήνεται στο διπλανό φούρνο; Μην είναι η σαντιγύ που ετοιμάζεται για να μπει πάνω στο κέικ; Μην είναι η σοκολάτα που φτιάχνεται για να στολίσει το υπέροχο κέικ; Οχι μωρέ, τίποτα απ όλα αυτά, κάτι γλυκά συννεφάκια στολίζουν τον ουρανό, μια μελωδία μουσικής ξεχύνεται στον αέρα, ναιιιιι έρχονται έρχονται!!!! Τα συννεφάκια σκάνε μύτη μες την γλύκα και μες την τρέλα.... Αναμένουμε;)
     
    Αρέσει σε maria071966, Mihalhs95, beroniki555 και 3 σε άλλους.
  5. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.