Εορταστικός Έπαινος ΙΙ

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 7/3/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ρωτήσω το διακοσμητικό Εορταστικός Έπαινος ΙΙ το παίρνουμε όλοι οι παίκτες με την έναρξη της γιορτής ? γιατί εγώ δεν το πήρα.
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Το διακοσμητικό που πήρα εγώ τον Ιανουάριο,στην πρώτη γιορτή,είχε την ονομασία βασικός εορταστικός έπαινος...σκέτο,ούτε ένα ούτε δύο.Το ίδιο ισχύει και για σένα.
    Αυτή τη στιγμή ονομάζεται εορταστικός έπαινος 1 γιατί στην προηγούμενη γιορτή τοποθέτησα την αναβάθμιση που πήρα.
    Οπότε το 2 εσύ που το είδες;
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αναφέρετε στην ενότητα Δρώμενα στις 28/2/24 το οποίο το έχει ανεβάσει ο Κος Hermes για το δρώμενο Γιορτή 40. Επίσεις αναφέρετε ότι θα δοθεί και το διακοσμητικό Αναμνηστικό Χιονάνθρωπου το οποίο από ότι έψαξα δεν το βρήκα άρα μάλλον δεν το πήρα και αυτό.
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    upload_2024-3-7_21-36-17.png
    Διάβασε πολύ προσεκτικά σε παρακαλώ.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Έχετε απόλυτο δίκαιο ζητάω συγνώμη που σας ενόχλησα για το διακοσμητικό εορταστικός έπαινος ΙΙ για το Αναμνηστικό Χιονάνθρωπου μπορείτε να με βοηθήσετε και γι΄ αυτό ?
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αυτό πάλι που το είδες;
    Και μη μου πεις ότι και αυτό το λέει ο κ Ερμής.
    Δεν το λέει.
     
  7. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εορταστικός Έπαινος

    Κατά την έναρξη της 1ης γιορτής του 2024, όλοι οι παίκτες θα λάβουν δωρεάν το Βασικό Εορταστικό Έπαινο (διακοσμητικό)
    Κάθε παίκτης θα το λάβει δωρεάν με το πρώτο Log in κατά την διάρκεια οποιαδήποτε γιορτής το 2024.
    Το εορταστικό βραβείο θα λάβει αναβαθμίσεις από τις γιορτές κατά την διάρκεια του 2024.

    Εορταστικός Έπαινος ΙΙ
    [​IMG]

    (Ανάβάθμιση 2)
    Κατά την διάρκεια κάθε γιορτής του 2024 θα δίνει 7000 π.ε./τ.π.ε. και +2 ΣεντούκιΑ σμαραγδιών ανα 22 ώρες
    160% πε/τπε σε όλες τις συγκομιδές για 3 ώρες


    Μετά την λήξη της γιορτής θα δίνει 7000 π.ε./τ.π.ε.

    Αναμνηστικό Χιονάνθρωπου


    [​IMG]

    Θα δίνει 2100 π.ε. ανα 23 ώρες
    Μετά τη λήξη της γιορτής και για 7 μέρες θα δίνει 2100 π.ε./τ.π.ε., 1 σούπερ τροφή +1 προϊόν απο τα εργαστήρια για 1 ώρα
    [​IMG]
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αυτό θα το πάρεις στο προτελευταίο βήμα της γιορτής.
     
  9. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Άρα είχα δίκαιο ότι το έγραψε και αυτό ο Κος Hermes. Πάντως θέλω να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ που ασχολήθηκες με τις ερωτήσεις μου. Να είσαι καλά καλό σου βράδυ και καλό σου υπόλοιπο.
     
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλό βράδυ και για σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.