To εξπρές της φάρμας-Μάιος 2017

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 18/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Εχω παίξει πάνω από 15 σταύλους και μου έχει έρθει το απόλυτο τίποτα, εκτός απο ροζ μέλισσα που την είχα.
     
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Εγώ φόρτωσα περίπου 30 με 40 φορές το τραίνο, αλλά τα μόνα αποτελέσματα που έλαβα ήταν :oops:μια ροζ αναβάθμιση παπιών, μια κόκκινη και μερικές πορτοκαλί (φωλιές καστόρων, γαϊδουρόσταβλους, στάνες κατσικών, μέλισσες) , πολλά πορτοκαλί και κίτρινα εργαστήρια (κυρίως ράντσα,γκουανό και μελισσοκομείο ), 4 μαγαζιά μεταμφιέσεων, 2 φωλιές πασχαλίτσας, 5 περίπου φωλιές πελαργού και καμία φωλιά τρίτωνα και κανένα εργαστήριο χρηματοκιβωτίων.:sleepy: Τι να πω; Θα κάνω μερικές προσπάθειες ακόμα να τύχω τουλάχιστον ένα από τα δύο. Αν δεν τύχω τίποτα ως αύριο δεν πειράζει τουλάχιστον κατάφερα να αδειάσω από τους περιττούς μου στάβλους. Καληνύχτα σε όλους!! :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, vickymou και 3 σε άλλους.
  3. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εγώ λόγο του δρώμενου δεν είχα και πολύ την δυνατότητα να τοποθετείσω τους μυστηριώδης στάβλους του εξπρές ώστε να δω τα αποτελέσματα στην βασική μου φάρμα... σε 1,5 ώρες θα γίνουν τα αποκαλυπτήρια... για να δούμε τι θα δούμε από 36 στάβλους...

    [​IMG]

    Και συνεχίσουμε και πάμε... Καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  4. kompra

    kompra Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Eγω μετα απο 55-60 σταβλους πετυχα και τα δυο :p
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  5. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    εστειλα πανω απο 40 φορτια και πηρα μονο εναν τριτωνα... ακομη ελπιζω....
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  6. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Είδες τι χρειάζεται για την τροφή του;;;
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, skareleni και sofiapao76.
  7. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα.Έβαλα 9 φορτία, απο τα 7 πήρα συνηθισμένα στα 2 φορτία έβαλα αναβαθμίσεις εργαστηρίων και πήρα τον τρίτωνα και το εργοστάσιο χρηματοκιβωτίων,φέρτε μου το χρήμα σας να το αποθηκεύσω και αν το δείτε ξανά να μου το πείτε.
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, amorphis και 6 σε άλλους.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Επιτέλους στο τελευταίο φορτίο πήρα και το χρηματοκιβώτιο... άντε να δούμε τι θα το κάνω... και τρίτωνες πήρα ευτυχώς. Τρέφονται με 100 κάρδαμο. Οπότε καλά μου πήγε και το τρενάκι. Καλή συνέχεια συμπαίκτες μου...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -lousi-leon2001, Gulit1 και 4 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος καλο ολα καλα τα πηραμε και τα δυο!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, Megas_kokoriko, skareleni και 5 σε άλλους.
  10. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,ευτυχώς η θεά τύχη μου χαμογέλασε και έτυχα και τα δυο,να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε Gulit1, everme, Megas_kokoriko και 9 σε άλλους.
  11. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Τελικά μόνο εγώ δεν έτυχα τους τρίτωνες και τα χρηματοκιβώτια. :sleepy: Μόνο αναβαθμίσεις στάβλων πορτοκαλί, κόκκινες, εργοστάσιο πανιών και κύκνοι μου έτυχαν στα τελευταία επτά φορτία. Δεν πειράζει !! Πάλι καλά που υπάρχει και το "Πάρε- Δώσε", το οποίο σχεδόν μόνο σε αυτό καταφέρνει κάποιος-α να αποκτήσει τους περισσότερους σπάνιους στάβλους, εργαστήρια και δέντρα !!:) Αν και αυτό το δρώμενο θα εμφανιστεί ξανά σε 4-5 μήνες περίπου. Έως τότε έχουμε πολύ μέλλον ακόμα. :p Καλό μεσημέρι!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, Megas_kokoriko και vickymou.
  12. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Έχω την εντύπωση, ότι άλλοτε και το τρένο ήταν πιο γενναιόδωρο. Δεν είχα και το χρόνο να μπαίνω κάθε ώρα, και πρέπει να έδωσα γύρω στα 20 φορτία. Περισσότερα για τους τρίτωνες και λίγα για εργαστήρια, μια που και γω λόγω ιβεντ, δε μπορουσα να τους βάλω και επαιζα στα τυφλά. Ευτυχώς πήρα και απο τα δύο, αλλά μόνο απο 1 φορά. Και 1 ροζ. Τα άλλα τίποτα ενδιαφέρον. Δεν πειράζει, όλα καλά.
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, everme και 6 σε άλλους.
  13. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μη στεναχωριέστε υπάρχουν και χειρότερα....ούτε τριτων ούτε εργαστήριο χρ.....μια τρύπα στο νερό.....η διαδρομή όμως ήταν θεσπέσια ....πάντα μου άρεσε το τραίνο κι ας μην έχω μπει ποτέ:)
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ποιο εργαστήριο είναι αυτό ακριβώς;
    Γιατι δεν βλέπω πουθενά σε ανακοίνωση, σε συχνές ερωτήσεις ή μέσα στο παιχνίδι κάποιο εργαστήριο με αυτό το όνομα.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  15. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα κ.snorkell χρηματοκiβώτια εννοούσα
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, Megas_kokoriko και tsdstergios99.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.