Playstore και σηματακι Farmerama!!

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την soyla74, 7/7/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα σας,κάλη Κυριακή,καλη εβδομάδα να έχουμε!!Ηθελα να σας ρωτήσω οτι χαζεύοντας τα παιχνίδια στο playstore του κινητού μου ειδα και το σηματάκι του farmerama εκει που μου έβγαλε ως προταση για εμένα!Ειναι του φαρμεραμα;;Η φαρμα μας βγηκε και για το κινητο μας;;Μπορω να το κατεβάσω ειναι απομιμηση,ιμιτασιον η κατι αλλο;;Περιμενω με ανυπομονησια την απαντηση σας γιατι ειναι σημαντικο για μενα να εχω την φαρμα στο κινητο μου αυτη την στιγμη!!
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα, καλή Κυριακή και σε σένα. Ναι, το Farmerama είναι πλέον στο Play Store με την ονομασία Farmerama mobile. Ακόμα είναι σε δοκιμαστική περίοδο, λείπουν τα δρώμενα, αλλά μπορείς κανονικά να μαζεύεις τα φυτά των δρώμενων και αναδυόμενα.
    Σε λίγο χρονικό διάστημα θα είναι διαθέσιμη η κανονική έκδοση όπου θα συμπεριλαμβάνονται κανονικά όλα τα δρώμενα.

    Θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση σύντομα.
     
    Αρέσει σε pigara, misirli, toylaaaaa και 3 σε άλλους.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μου δινετε μεγάλη χαρά με αυτο που μου λέτε πραγματικά!!Επιτέλους μου λυνονται τα χέρια,αν μπορω να μαζεψω τα φυτα του εκαστοτε ιβεντ και να υπολογιστουν και να προστεθουν αριθμητικα σε αυτο το θεωρω ηδη σπουδαιο!!Σας ευχαριστω πολυ αναμενω την εξελιξη του και την ολοκληρωση του!!Σας ευχαριστωω!!
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.