paysafecard

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την tempelxanas, 17/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα.
    Έχετε ανακοινώσει ότι μπορούμε πλέον να κάνουμε χρήση των κωδικών της paysafecard.
    Όταν όμως πάω να ολοκληρώσω την διαδικασία, δεν με αφήνει να προχωρήσω και μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα.
    [​IMG]
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Αν προσπαθείς να βάλεις paysafe με κωδικούς ελληνικούς δεν μπορείς, γιατί η σημαία σου είναι Αγγλίας.
    Θα πρέπει ή να βάλεις κάρτα με κωδικούς Αγγλίας ή να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη για αλλαγή σημαίας, εφ όσον βέβαια είσαι κάτοικος Ελλάδας.
     
  3. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Το ότι η σημαία είναι Αγγλική, το είδα κι εγώ. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω το γιατί έχω σημαία Αγγλίας.
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γιατί προφανώς θα έχεις κάνει κάποια αγορά με κωδικούς Αγγλίας.
    Θα πρέπει να έχεις ελληνική σημαία για να κάνεις αγορές με κωδικούς Ελλάδας και να δικαιούσαι και τιμές Ελλάδας.
     
  5. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Έκανα κάποιες αγορές, στις αρχές του capital control, με την moneysafecard. Αυτό σημαίνει ότι έγινα και Άγγλος;
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Λυπάμαι αλλά το σύστημα δεν αναγνωρίζει την υπηκοότητά σου.
    Το σύστημα βλέπει τους κωδικούς και πράττει ανάλογα.
    Εάν επικοινωνήσεις με την υποστήριξη μπορείς να αλλάξεις την σημαία σου σε Ελλάδας, αφού φυσικά ακολουθήσεις τις διαδικασίες που θα σου ζητηθούν.
     
  7. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ, καλό βράδυ.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα προωθήθηκε στην υποστήριξη και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.