Ανακοίνωση Newsletter του παραγωγού - Μάρτιος 2015

Η συζήτηση στο 'Αρχείο κεντρικών' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 5/3/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν παίκτες του FARMERAMA,


    Ήρθε η ώρα για άλλο ένα newsletter των παραγωγών του Farmerama. Αυτή τη φορά θα ήθελα να σας ενημερώσω για τον Κοραλλιογενή Ύφαλο, για τον ανασχεδιασμό του μύλου και να αναφερθώ σε μερικά σχόλια από το προηγούμενο newsletter των παραγωγών.


    Πρώτα απ' όλα σας ευχαριστούμε θερμά για τα σχόλια σας και να ξέρετε ότι προσπαθούμε να κάνουμε αυτό το newsletter όσο πιο τέλειο γίνεται. Θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι εγώ, ο Varun, συνεχίζω να είμαι ο παραγωγός του FARMERAMA και δε σκοπεύω να το κουνήσω από εδώ! Δεν ξέρω πως ξεκίνησαν αυτές οι φήμες στο φόρουμ αλλά σας διαβεβαιώνω ότι δεν έχω φύγει και ότι διαβάζω συνεχώς το φόρουμ, οπότε ενημερώνομαι για τα σχόλια σας.


    Το 2014 επικεντρωθήκαμε στην κοινότητα και δώσαμε έμφαση στη βελτίωση της εμπειρίας των παικτών. Τα τωρινά μας σχέδια περιλαμβάνουν τη βελτίωση της ποιότητας του παιχνιδιού και τη δημιουργία θετικής και ανταποδοτικής εμπειρίας. Το δρώμενο του Αγ. Βαλεντίνου ήταν ένα πείραμα προς αυτή την κατεύθυνση και τα αποτελέσματα ως τώρα είναι πολύ θετικά. Κατανοώ πλήρως τα παράπονα σας και σας διαβεβαιώνω ότι διορθώνουμε μακροχρόνια προβλήματα ένα-ένα.


    Η ανάπτυξη του κοραλλιογενούς ύφαλου προχωράει με απίστευτα βήματα. Μπορώ να σας πω με σιγουριά ότι η λειτουργία θα βγει ζωντανά για όλους τους χρήστες στο εγγύς μέλλον. Δε θέλω ακόμα να σας δώσω συγκεκριμένη ημερομηνία για να μην σας δώσω ψευδείς ελπίδες.

    Δουλεύουμε όλοι σκληρά για να βγάλουμε ένα ποιοτικό αποτέλεσμα. Σας διαβεβαιώνω πάντως ότι θα είναι αρκετά δίκαιος ο αριθμός χρυσών μπανανών που θα απαιτούνται. Ελπίζουμε να είναι προσβάσιμη αυτή η λειτουργία σε όλους τους παίκτες και μας έχει απασχολήσει αρκετά το ποιος θα ήταν ο ιδανικός αριθμός ξεκλειδώματος. Θα εκπλαγείτε ευχάριστα. Θα χαρείτε επίσης με το νέο ότι θα ανεβάσουμε την ενημέρωση του περιεχομένου του Bahamarama το Μάρτιο, όπου οι χρυσές μπανάνες σας θα έχουν ακόμα μεγαλύτερη αξία!


    Όσον αφορά στο σχεδιασμό του μύλου, οι εικόνες που σας δείξαμε ήταν αναπαραστάσεις και δεν θα γίνουν αλλαγές εξισορρόπησης σε κάποιο αντικείμενο στο μύλο. Επικεντρωνόμαστε κυρίως σε αυτή την κυκλοφορία στο να κάνουμε το μύλο πιο προσβάσιμο και να σας δώσουμε τη δυνατότητα να βάζετε σε προτεραιότητα τις παραγωγές σας. Οι εικόνες ήταν απλά μια προεσκόπηση σχεδιασμού


    Σχεδιάζουμε επίσης τον ανασχεδιασμό του Πάρε-Δώσε, οπότε να περιμένετε επανάληψη του στις αρχές Ιουνίου. Κυκλοφορήσαμε επίσης ορισμένες βελτιώσεις κώδικα που θα μας επιτρέπουν να ανεβάζουμε τον Ρένζο πιο συχνά. Τα ίδια σχέδια ισχύουν για τη θεριστική μηχανή της σειράς σύννεφων και τη λειτουργία αποθήκευσης που είχαμε αναφέρει μερικούς μήνες πριν. Ασχολούμαστε με το σχεδιασμό αυτών των αντικειμένων και θα περάσουμε στην πλήρη ανάπτυξη τους με το που ξεκινήσουν οι προσεγγίσεις του κοραλλιογενούς ύφαλου.

    Κατανοώ ότι ανυπομονείτε να λάβετε αυτές τις λειτουργίες αλλά έχουμε επενδύσει πολύ στο να γίνουν σωστά και εκτιμούμε βαθύτατα την υπομονή σας!

    Στο επόμενο newsletter θα συζητήσουμε τα μακρόπνοο όραμα μας και εμπειρία για το παιχνίδι και τη φιλοσοφία μας!



    Σας ευχαριστώ και θα τα πούμε στο παιχνίδι!


    Varun
     
    Αρέσει σε -TZENH100-, kolokythopitas, panago70 και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.