moneysafe

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την elpi777, 29/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. elpi777

    elpi777 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα , προσπαθώ με τη κάρτα μου να πάρω τους βοηθούς και δε μπορώ να ολοκληρώσω την αγορά με επιτυχία. Η κάρτα μου ειναι φορτωμένη με κουπόνι που αγόρασα χθες. Αναφέρομαι στη moneysafe .
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να μου πεις τι σημαιάκι βλέπεις στην τράπεζα;
     
  3. elpi777

    elpi777 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Βλέπω ελληνικό σημαιάκι .
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες; Λαμβάνεις κάποιο μήνυμα σφάλματος; Δοκίμασες να μπεις απο κάποιο άλλο Browser;
     
  5. elpi777

    elpi777 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα και καλή βδομάδα .Μου λέει να δοκιμάσω έναν άλλον τρόπο πληρωμής . Απο άλλο browser δε δοκίμασα να μπω . Θα το κάνω και θα σας ενημερώσω.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δοκίμασε και ενημέρωσέ μας.
     
  7. elpi777

    elpi777 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δοκίμασα και απο άλλο browser και μου βγάζει το ίδιο μήνυμα . Μάλλον θα πρέπει να επικοινωνήσω με εκρόσωπους της κάρτας . Το θέμα εδώ ας κλείσει . Σας ευχαριστώ και καλή συνέχεια . :)
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Υπάρχουν αναφορές οτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκ μέρους της Moneysafe. Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη της κάρτας σου.

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.