iocaste1

Η συζήτηση στο 'Η ομάδα' ξεκίνησε από τον/την iocaste1, 29/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια και χαρά σε όλους.
    Είμαι η Iocaste και εδώ και περίπου δυο χρόνια ανήκω στην Ελληνική συντονιστική ομάδα.΄
    Ήρθα μαζί με την πρώτη καραντίνα.Και όλον αυτό τον καιρό με είχαν κλεισμένη μέσα διότι νόμιζαν ότι εγώ έφερα τον ιό.Τελικά τους ξέφυγα και νάμαι.
    Ζω στην Αθήνα αλλά η καταγωγή μου είναι από κρήτη.
    Παίζω στο farmerama 9 χρόνια.
    Μου αρέσει να βοηθάω συμπαίκτες μου και ελπίζω να βοηθήσω με τον καλύτερο τρόπο όποιον με χρειαστεί.
    Εύχομαι να έχουμε μια καλή συνεργασία.
     
    Αρέσει σε IRENE26, αμφιθεα, martha72 και 12 σε άλλους.
  2. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Ουφφφφφ με εφεραν τα φτερωτά πόδια, να περάσω για να ξαποστασω;; Φοράω μάσκα και έχω αντισηπτικό μαζί μου! :p
    Σου έφερα και γλυκακια να φαμεεεεεεε
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε IRENE26, martha72, Hellenagal200010 και 11 σε άλλους.
  3. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γλυκιά μου Iocaste, μετά από 2 χρόνια δεν μπορώ να σε καλωσορίσω, αλλά χαίρομαι τόσο πολύ , που είμαστε μια ομάδα
    Εύχομαι να είμαστε, όλοι μαζί παρέα, για πολλά χρόνια ακόμα και να ξεπερνάμε όλα τα δύσκολα:inlove:
    Να συνεχίσεις να είσαι δυνατή και να μας αντέχεις :p
     
    Αρέσει σε IRENE26, martha72, Hellenagal200010 και 5 σε άλλους.
  4. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλως ηρθες ιοκαστη αν κ αργησες να ανοιξεις το σπιτικο σου ...οι συμβουλες σου κ η βοηθεια σου απαραιτητες φυσικα .. να ξεκουρασεις κ τα παλια κοριτσια μας ..ειμαι σιγουρη πως εγινες γρηγορα αγαπητη κ καλοδεχουμενη .. καλη δυναμη λοιπον κ καλη συνεχεια !
     
    Αρέσει στους IRENE26, maria_palou, soyla74 και σε ακόμα ένα άτομο.