Iδέες για τα event του Farmerama με φυτά

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την .gefo., 22/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. .gefo.

    .gefo. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας

    Σχετικα με αυτο θα ηθελα να μοιραστω μια ιδεα μαζι σας.
    Η ιδεα μου ειναι σε οσα event που πρεπει να χρησιμοποιησουμε π.χ βλεπε το νερο νερακι
    χρειαζοταν να δωσουμε πεπονια και αλλα προιοντα η φυτα (αλλα αυτο δεν με πολυ ενδιαφερει)
    Να φανταστω καποιοι απο εσας θα ειχατε αφθονα πεπονια και καποιοι αλλοι θα χρειαζονταν
    κιαλο ωστε να ολοκληρωσουν τις αποστολες που ειχε
    Η ιδεα μου ειναι σε καθε event με φυτα (οπως ανεφερα πανω στο πχ) να πουλαμε στην λαικη αγορα τετοια φυτα μεχρι του τελους του event να απενεργοποιητε και σε καθε event με φυτα να ενεργοποιητε αυτοματα (αν γινετε)
    θελω να μου πειτε τη γνωμη σας και οτι δεν καταλαβατε να μ υποβαλλετε
    ερωτησεις
    Με εκτιμηση ...,


     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/3/16
    Αρέσει στους jimixatz, anet140 και andriotiMarina.
  2. -iop264-

    -iop264- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ωραια ιδεα μου φαινεται φιλε μ αλλα σε καθε ιβεντ πρεπει να τα χρησιμοποιησεις ολα με αποτελεσμα να σου μινουν λιγα (αφου εχεις φυτευσεις ομως το φυτο του ιβεντ)
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  3. .gefo.

    .gefo. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    φιλε μου δεν εχεις και αδικο οπποτε αυτο το θεμα θεωρητε ως ασκοπο !!!!
    παρακαλω τους συντονιστες να κλεισουν το θεμα συζητησης για τις Iδέες για τα event του Farmerama με φυτά
    ευχαριστω πολυ και με αγαπη παντα !!!!