GTL -Snorkel-

Η συζήτηση στο 'Η ομάδα' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Όχι, όχι στην αυλή του Θαμπελινόσπιτου έπεσε αλλά το Φρι φρι (με κενό ενδιάμεσα) θέλει να μου το κλέψει, είναι κλεφτοκαστανού!
     
    Αρέσει σε Μαρία21*, 2014chr, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εσύ Φρι Φρι το πας Φιρι Φιρι :cry:

    Και επειδή μου άνοιξε η όρεξη , πάω να αγοράσω μπακλαβά με φουλ ξηρούς καρπούς :p
     
  3. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σε άλλους απ τα ψέματα μεγαλώνει η μύτη..... σε άλλους η γλώσσα.... και σε σένα τ αυτιά! Τα κάστανα είναι όλα δικά μου βάση νόμου!
     
    Αρέσει στους Μαρία21*, 2014chr και sofiapao76.
  4. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    Μαλώνεις ;
    – Ναι μαλώνω
    – Καλά, μάλωσε μοναχή σου. Δε μαλώνω εγώ
    xDxD
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και skareleni.
  5. Τζες

    Τζες Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα! πολλή ησυχία έχει πέσει... είστε όλοι σε διακοπές;
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα, Καλή χρονιά, Καλό Πάσχα, Καλό καλοκαίρι (να τα πούμε μαζεμένα) 8)

    Σαν τα χιόνια που λένε στο χωριό μου! :)

    Πως και απο εδώ;
     
  7. Τζες

    Τζες Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χρόνια πολλά, με υγεία & χαμόγελα! Ευτυχισμένο το 2017, το 2018 και το 2019!
    Πέρασα να πω ένα 'γειά' γιατί σας είδα έτσι υποτονικούς και ήθελα να βεβαιωθώ πως είναι όλα καλά (μεταξύ μας, τσέκαρα αν είναι το καράβι ακυβέρνητο, για να κάνω boat party!)
    Αχ.. παλιές καλές εποχές...
    Μεγάλωσα κι εγώ και δεν παίζω πια.
    Λοιπόν, να περνάτε τέλεια, καλές σοδειές, enjoy!
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αχα! Είσαι η απουσιολόγος του Forum; xD

    Οι συντονιστές είναι σαν τους καπετάνιους και το πλήρωμα. Είναι οι τελευταίοι που εγκαταλείπουν το καράβι. Οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. ;)

    Τα άγρυπνα μάτια μας θα είναι πάντα πάνω σας. (η τεχνολογία είναι σύμμαχός μας ακόμα και στις διακοπές)


    Εμείς δεν μεγαλώνουμε. Έχουμε βρει το ελιξήριο της ζωής και θα είμαστε ολες εδώ για πολύ καιρό ακόμα (ακόμα και στην μετά flash εποχή) 8)
    Όσο και να μεγαλώσουμε, κάποιες συνήθειες δεν κόβονται ;)
    [​IMG]
     
    Αρέσει στους GaTe987 και 2014chr.
  9. beliza

    beliza Νέος ειδικός

    καλησπερα, περασα απλα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω!!!
     
    Αρέσει στον/ην -Snorkel-.
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR



    [​IMG]

    Παρακαλώ,beliza :)

    Κάποιες φορές, ένα ευχαριστώ, ένα παρακαλώ,ένα συγνώμη και λίγο χιούμορ είναι αυτό που χρειάζεται ένας άνθρωπος να χαμογελάσει.
     
    Αρέσει στους sofiapao76, ath και beliza.
  11. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα σας

    Και με αυτά και αυτά αρχίσαμε να μετράμε αντίστροφα για το 2018.
    Ακόμα και ο καιρός μας ξεγελά, τα φωτάκια και οι στολισμοί μας θυμίζουν οτι ήρθαν τα Χριστούγεννα.

    Και τι θα ήταν καλύτερο από μια ζεστή σοκολάτα συνοδευμένη απο τσουρεκάκια με φουντοκόπαστα :inlove:


    [​IMG]
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, maria_palou, ath και 7 σε άλλους.
  12. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Αααααχ ! Θέλω κι εγώ ζεστή σοκολάτα και τσουρέκι λατρεμένο κι ας είμαι ....δια βίου διαιτώμενη! :inlove:
    Καλές γιορτές να έχουμε όλοι με υγεία και χαρά!:inlove:
     
    Αρέσει στους -Snorkel-, maria_palou και sofiapao76.
  13. sakis57

    sakis57 Ανερχόμενος συντάκτης

    εχετε δει τις διαφημησεις πριν κανουμε λογκιν αισχος μπορει να τις βλεπουν και παιδια εστω και εφηβοι ντροπη επειδη ειναι παιχνιδι δεν ισοπεδονουμαι τα παντα παρακαλω σε αναμονη των ενεργειων σας
     
  14. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Αίσχος και ντροπή σε εσένα που βλέπεις αυτά που βλέπεις στις σελίδες που μπαίνεις και αφήνεις και τα παιδιά σου στον υπολογιστή σου.

    Για να μην τα ρίχνουμε όλα στην έλλειψη παιδείας αυτής της χώρας και επειδή προφανώς έχεις χρόνο, αφιέρωσε λίγο από αυτόν που ξοδεύεις σε άλλες σελίδες για να διαβάσεις κάτι χρήσιμο για την περιήγηση, ασφάλεια στο διαδίκτυο κλπ κλπ.
    8)8)

    αααα και μέρες που είναι δες κανένα χριστουγεννιάτικο παραμύθι μήπως και σωθούνε τα παιδιάxD

     
    Αρέσει στους Τζες, katerina14450 και empotonaki.
  15. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Απάντησε μου σε παρακαλώ,στο γιατί εγώ δεν βλέπω διαφημίσεις,και μάλιστα του είδους που βλέπεις εσύ;;
    Εγώ την ξέρω την απάντηση,εσύ;;Πάντως δε σου φταίνε οι άλλοι.
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και evieva.
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Καλημέρα
    Θα σου απαντήσω με το ίδιο ύφος της ανάρτησης σου ;)

    Αίσχος! Τα ισοπεδώνεις ολα! Κατηγορείς τους πάντες εκτός από αυτόν που στα αλήθεια φταίει; Ντροπή!

    Αλλωστε αν εσύ ο ίδιος παρακολουθείς τέτοιες σελίδες, ντρέπεσαι μόνο όταν τις κοιτάς στην σελίδα του farmerama?
    Οταν ανοιγείς την αυθεντική σελίδα, δεν ντρέπεσαι; o_O
    Λίγο περίεργα μας τα λες.


    Κλείνοντας να σε ενημερώσω οτι οι διαφημίσεις που βλέπουμε στην οθόνη Log out είναι σχετικές με τις σελίδες που επισκεφτήκαμε πρόσφατα.
    Και επειδή η παιδεία ξεκινάει από το σπίτι και επειδή όλο και κάποιο παιδί ή έφηβος θα έχει πρόσβαση στον υπολογιστή σου, θα σου πρότεινα να αλλάξεις το είδος των σελίδων που αναζητάς.

    Σε αναμονή των ενεργειών σου....
     
  17. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Παιδιά ήρεμα! Μπορεί ο χρήστης να μην έχει ιδέα... και να το ανακαλύψει τώρα!!!
     
  18. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!Τι να ανακαλύψει τώρα lousi?Το "όργιο" των διαφημίσεων,είναι γνωστό στους χρήστες του διαδικτύου ...εμένα μου βγαίνουν συνέχεια φορέματα για παχουλές...είμαι εγώ παχουλή??????????8)
     
    Αρέσει σε Τζες, katerina-paylopoyloy, IRENE26 και 2 σε άλλους.
  19. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Χα, χα! Καλημέρα και σε σένα! Παχουλή δεν ξέρω αν είσαι, αλλά δεν τις έχω προσέξει τις διαφημήσεις ή το μάτι μου τις απορρίπτει αμέσως και πραγματικά ''μπορεί'' να μην έχει ιδέα... Δεν θα το έκανε θέμα τότε!!!
     
    Αρέσει στους katerina-paylopoyloy και maria_palou.
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μας έφερα και λίγα ποπ κορν να τρώμε ενώ συζητάμε xD

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, IRENE26, sofiapao76 και 3 σε άλλους.