Eξαφανιση ζωων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την thalianan22, 5/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. thalianan22

    thalianan22 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα... αντιμετωπιζω το εξης προβλημα τις τελευταιες μερες... ενω μαζευω τις κοτες απο τα κοτετσια, υστερα απο λιγο δεν υπαρχουν σαν ''αποθεμα '' στην αποθηκη με τα προιοντα μου... μου λεει συνεχεια πως εχω μονο μια κοτα κι ας εχω μαζεψει πολλες φορες μεσα στη μερα τα κοτετσια... επισης ενα αλλο προβλημα που εχω ειαι οτι ενω εχω τροφη, δεν μ επιτρεπει να ταισω τα ζωακια μ.. κυριως με τα εκολαπτηρια και τους λαγους το παθαινω αυτο! καποια βοηθεια παρακαλω ???
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα.

    Αν έχεις εκκολαπτήρια στη φάρμα σου, τότε οι κότες απ τα κοτέτσια πηγαίνουν στα εκκολαπτήρια καθώς αυτά για να παράγουν αυγά, θέλουν και τροφή κότας και κότες.
    Αυτό γίνεται σε όλα τα εργαστήρια. Ζητάνε για να λειτουργήσουν και ζώα και τροφή του ζώου.
     
  3. thalianan22

    thalianan22 Αρχάριος στο φόρουμ

    ωραια και εγω πως θα μαζευω κοτες για τις εργασιες αμα γινεται αυτο?
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα πρέπει να βάλεις περισσότερα κοτέτσια ή να βγάλεις τα εκκολαπτήρια, ώστε να μπορέσεις να μαζέψεις κότες για τις εργασίες που θέλεις να κάνεις