DDoS επιθέσεις - Αναφορά προβλημάτων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 19/8/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλημερα
    η σωστη απαντηση ειναι οτι δεν θα αλλαξει τιποτα απο εδω και περα και θα εχουμε προβλημα με το παιχνιδι γιατι εσεις η ομαδα σας εννοω στην ενοτητα με τις επιθεσεις κανετε ποστ συχνα οτι το παιχνιδι ειναι εκτος εδω και 3 μηνες
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και maria_palou.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η σωστή απάντηση είναι οτι : η εριστικότατα σου δεν βοηθάει κανέναν παρα εκνευρίζει εμάς και τους συμπαίκτες σου.
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    καταρχας να μιλατε μονο για τον δικο σας εκνευρισμο, γιατι δεν πιστευω οτι οι συμπαικτες μου σας εχουν βαλει εκπροσωπο τους
    και δευτερον εσεις ειστε η πιο εριστικη ολων και αν δεν το εχετε καταλαβει λυπαμαι
    εγω ειπα για το προβλημα που συμβαινει στο παιχνιδι εδω και μηνες
    Κυρια snorkel.
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, αμφιθεα και maria_palou.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Είτε σου αρέσει, είτε δεν σου αρέσει, είμαστε εκπρόσωποί των παικτών. 'Οσο πιο γρήγορα το αποδεχτείς, τόσο πιο γρήγορα θα αποκατασταθεί η "συνεργασία" μας.

    Εκνευρίζεσαι επειδή δεν μπορείς να παίξεις 1 ώρα και είσαι επιθετική. Εμείς που είμαστε ξύπνιοι από τις 4 τα ξημερώματα, τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή; Νομίζεις οτι χαιρόμαστε που ξυπνάμε στις 4 επειδή δεν παίζει ή επειδή κοιμόμαστε τα μεσάνυχτα; Η νομίζεις οτι χαιρόμαστε κάθε φορά που έχει παράταση ένα δρώμενο?

    Η μόνο διαφορά μεταξύ μας οτι εμείς έχουμε κατανόηση αλλά εσύ όχι.
    Αν λοιπόν νομίζεις οτι oi συντονιστές και οι εργαζόμενοι στην Bigpoint δεν έχουν κουραστεί από αυτή την κατάσταση και μόνο εσύ είσαι αγανακτισμένη, τότε δεν έχεις ενσυναίσθηση τι ακριβώς γίνεται και για το λόγο αυτό είμαι αναγκασμένη να σου ζητήσω να σταματήσεις τις επιθετικές αναρτήσεις καθώς θα αναγκαστούμε να πάρουμε τα απαραίτητα μέτρα.
     
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλημερα Κυρια snorkel
    Παμε παλι μηπως ξεχνατε οτι εκτος απο παικτης ειμαι και πελατης?
    ποιος σας επιτεθηκε εγω? η εσεις που με απειλησατε να μην τολμησω να κανω παραπονα για το προβληματικο παιχνιδι που δινω τα αληθινα μου ευρω,
    ενω υπαρχει προβλημα στο παιχνιδι να μαθετε να το δεχεστε και να μην τα βαζετε με τον παικτη και πελατη του παιχνιδιου
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και επειδή είσαι πελάτης, νομίζεις οτι θα ανεχόμαστε τις προσβολές; Κάνει μεγάλος λάθος.

    Αν παρατηρήσεις θα δεις οτι σε ΚΑΘΕ επίθεση, υπάρχει επίσημη ανακοίνωση ακόμα και στις 5 τα ξημερώματα.
    Όπως επίσης θα παρατηρήσεις οτι υπάρχουν συχνά επίσημες ανακοινώσεις με την κατάσταση και Bonus κωδικός.
    Εκτός και αν εθελοτυφλείς.

    Λυπάμαι αλλά δεν μπορείς πλέον να συνεχίσεις τις αναρτήσεις εδώ.

    Είμαι αρκετά επιεικείς να μην σε αποκλείσω εντελώς ώστε να βλέπεις τις επίσημες ανακοινώσεις τις οποίες αγνοείς!!!!