client

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την .sofaki., 20/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Γεια σας, ενω κατεβασα την εφαρμογη client ,μολις παω να βαλω τους κωδικους μου εξαφανιζεται ολος ο πινακας. Εκανα απεγκατασταση αρκετες φορες και εγκατασταση παλι, το προβλημα παραμενει το ιδιο.Me to unity τα παω καλα οχι τελεια αλλά ειπα να δοκιμασω και το client,αλλά δεν βλεπω φως.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Ποιος πίνακας εξαφανίζεται;
    Μπορείς να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένη;
     
  3. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Καλημερα,οταν ανοιγει η εφαρμογη client μετα απο δευτερολεπτα χανεται ενω ειναι εγκατεστημενη.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Ποια έκδοση έχεις; Η έκδοση εμφανίζεται στην κάτω αριστερή γωνία μόλις ανοίγει η εφαρμογή.
     
  5. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Κατω δεξια γωνια εμφανιζεται σωστα,την ανοιγω κανονικα την αποθηκευω επισης,ολα μια χαρα, οταν ερθει η ωρα να βαλω τον κωδικο χανεται:(. Οπως οταν παταμε χ για να κλεισουμε καποιο 'παραθυρο' ετσι ακριβως .
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ποια έκδοση client έχεις;
    Αν δεν απαντάς στις ερωτήσεις, δεν μπορώ να βοηθήσω.

    Επίσης έχεις πληκτρολόγιο ή χρησιμοποιείς το πληκτρολόγιο οθόνης;
     
  7. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Και τα 2 εχω,οταν αντιμετωπιζω προβλημα δοκιμαζω και με πληκτρολογιο οθονης και με πληκτρολογιο. Σε ποια ερωτηση δεν απαντησα?Μηπως για την εκδοση? Εννοειτε ποια εκδοση του client εχω? Παταω δεξια πανω εκει που λεει ληψη client. windows 10 εχει ο υπολογιστης μου. bigpoint gmbH γραφει στην εφαρμογη,δεν ξερω αν αυτο βοηθαει σε κατι.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ναι σε ξαναρωτήσω για 3η φορα. Ποια έκδοση client έχεις; Θα το δεις στην κάτω αριστερή γωνία.
    upload_2020-12-21_10-2-36.png


    Επίσης το πληκτρολόγιο οθόνης δεν υποστηρίζεται. Θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις κανονικό πληκτρολόγιο.
     
  9. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Α!! Συγνωμη τωρα καταλαβα. Ναι ναι αυτη εχω. 1.2.5. Μολις μου βγαλει αυτο τον πινακα που παρουσιασατε πιο πανω και αφου μου βγαλει αν συμφωνω με τα cookies και παταω οκ. αμεσως μετα ο συγκεκριμενος πινακας χανεται απο την οθονη,δεν προλαβαινω δηλαδη να ξεκινησω να βαλω τον κωδικο μου,οσο για πληκτρολογιο δεν προλαβαινω να το χρησιμοποιησω καν
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/12/20
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Όπως σου είπα ΔΕΝ μπορείς να χρησιμοποιήσεις πληκτρολόγιο οθόνης γιατί δεν είναι συμβατό.
    Πληκτρολόγιο ξεχωριστό δεν έχεις; Που συνδέεται με καλώδιο στον υπολογιστή;
     
  11. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Οπως ανεφερα και παραπανω δεν προλαβαινω καν να χρησιμοποιησω πληκτρολογιο. Τελος παντων γενικοτερα το client δεν το πηρα με καλο ματι:) προς το παρον,θα πορευτω με το unity με τα υπαρχοντα προβληματακια του και ας ελπισουμε μελλοντικα να υπαρξει βελτιωση,αλλωστε αποτι βλεπω προσπαθειτε πολυ για να φτιαξουν ολα.Ανεφερα το προβλημα για να το εχετε υποψιν σας γενικοτερα.Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. Καλες γιορτες!!
     
  12. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.
    Καλές γιορτές και για σένα.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην .sofaki..
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.