Avatar-Banners-υπογραφές

Η συζήτηση στο 'Βιβλιοθήκη πολυμέσων' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εβιεβα ευχαριστω πολυ, μ'εφτιαξες παλι, πηρα τον ηλιο με τη λεμοναδα. Καλο καλοκαιρι.
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, skareleni και 3 σε άλλους.
  2. maria-la-del-barrio

    maria-la-del-barrio Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    eeelenaki ειδα την υπογραφη σου και ζηλεψα. Θα μου φτιαξεις μια; θελω μια υπογραφη να ξεκιναει το πρωι, να βγαινει ηλιος, να πετανε τα πουλακια, μετα το μεσημερι να βγαινει η θαλασσα, και το βραδυ να νυχτωνει και να βγαινει το φεγγαρι.
     
    Αρέσει στους eeelenaki και maria_palou.
  3. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    έτυχε να την βρω :p
    [​IMG]
    βέβαια δεν έχει ούτε τα μισά από όσα ζητάς xD

    καλύτερα περίμενε το eeelenaki να σου κάνει

     
    Αρέσει σε eeelenaki, skareleni, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  4. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    .................................
    [​IMG]
    ............................................
    [​IMG]
    .............................................
    [​IMG]
    .....................................
    [​IMG]
    ..................................
    [​IMG]
    ........................................
    [​IMG]
    ..........................................
    [​IMG]
    .....................................


    .................................................
    [​IMG]
    ..........................................


     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/8/16
    Αρέσει σε FARMER.GP, dora196501, toylaaaaa και 11 σε άλλους.
  5. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα evieva!!!Πήρα το τριανταφυλλάκι,γιατί μου άρεσε πολύ.Ελπίζω να μην είναι πολύ μεγάλο και ελπίζω να μην το είχε διαλέξει κανένας άλλος.Ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχέδια σου που μοιράζεσαι μαζί μας!!!
     
    Αρέσει στους skareleni και evieva.
  6. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG] ...................................[​IMG]
    [​IMG] ............................[​IMG]
    [​IMG]
    ...............................
    [​IMG]
    ...........................
    [​IMG]
    ................................

    [​IMG]
    ......................................
    [​IMG]
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


     
    Αρέσει σε FARMER.GP, Hellenagal200010, toylaaaaa και 8 σε άλλους.
  7. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG] ............................[​IMG]

    [​IMG] ............................[​IMG]

    [​IMG] .........................[​IMG]

    [​IMG]
    ............................
    [​IMG]
    ...........................................
    [​IMG]
    .................................
    [​IMG]
    ...................................

     
    Αρέσει σε FARMER.GP, ath, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  8. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    maria-la-del-barrio Είχα χρόνο κι επειδή μου αρέσουν οι προκλήσεις, σου έφτιαξα αυτό. Το εμπλούτισα και με τη δική μου φαντασία.
    Σου δείνω 2 ένα με βροχή στο τέλος και ένα με αστέρια.
    Αν δεν σου αρέσουν, μπορείς να το πεις και να τα πάρει κάποιος άλλος. Έγινε που έγινε ούτως ή άλλως.
    [​IMG]
    [​IMG]

    elinoo Δεν τα έφτιαξα εγώ, απλά τα άλλαξα και τα έκανα στα σωστά επιτρεπτά όρια...
    Το θέμα με τα minions μου αρέσει πολύ, κι επειδή μου αρέσουν και τα φιλάκια σου βρήκα κάποια για να σκορπάς φιλάκια στους φίλους σου. :)
    Προσωχή!!! εάν θελήσεις να προσθέσεις κάτω από την υπογραφή σου, έξτρα γράμματα π.χ. με τα επίπεδα όπως έχω εγώ, θα πρέπει να αλλάξουμε το μέγεθος εκ νέου. Διαφορετικά, βάλε τα γράμματα δίπλα όπως τα έχω εγώ.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    FARMERLENA65 Σου το έφτιαξα εγώ με ένα ημερολόγιο. Μπορούμε αν θέλεις να το κάνουμε και λίγο πιο κοριτσίστικο, προσθέτοντας μέσα στο βιβλίο καρδουλίτσες ή λουλουδάκια, ή μπορούμε να γράψουμε και κάτι άλλο μέσα.
    [​IMG]
     
    Αρέσει στους graganta, Coinhunter01 και skareleni.
  9. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    eeelenaki επειδή έχεις τις δυνατότητες από ότι βλέπω φτιάξε αν θέλεις μερικές υπογραφές σε διάφορα μεγέθη και θέματα (κάποιοι προτιμούν μικρότερα ) και κάποια αβαταρ πχ φύση, ζωάκια, λουλούδια, φιλία κλπ κλπ για όποιον θέλει και ενδιαφέρεται.
    Αλλά το να παίρνεις ποστ απο το 2014 και να απαντάς σε παίκτες που αρκετοί δεν παίζουν πια
    νομίζω θα γεμίσει άσκοπα το θέμα εδώ.
    Ίσως επιλέξουμε κάτι από αυτά που θα κάνεις ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/8/16
    Αρέσει σε bibina.2, skareleni, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  10. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Όποιος θέλει οτιδήποτε, αρκεί να μου το ζητήσει. Επίσης έχω τη δυνατότητα να μοντάρω δύο, τρεις ή και περισσότερες εικόνες από αυτές τις κινούμενες που ποστάρεις εσύ, ώστε να βγει μία ιστορία, ή ένα θέμα... Δεν μπορώ όμως να κάθομαι να φτιάχνω έτσι στο άσχετο χωρίς να το έχουν ζητήσει...
    Για τη maria-la-del-barrio το έκανα επειδή μου το ζητήσε, επειδή είχα το χρόνο, κι επειδή μου ήθελα να δω αν θα τα καταφέρω να φτιάξω κάτι που να ανταποκρίνεται στα ζητούμενά της.


    Το θέμα το ανακάλυψα πρόσφατα, και δε νομίζω ότι με ένα ποστ που έκανα γέμισα το ΄φόρουμ.
    Άσε καλύτερα αυτό να το κρίνουν οι συντονιστές, και αν κρίνουν το αντίθετο, δεν έχω κανένα πρόβλημα να μου το σβήσουν.
    Οι παίκτες που απευθύνομαι, είδα ότι έχουν ποστάρει πρόσφατα στο φόρουμ, οπότε μάλλον είναι ενεργοί. Αλλά υπάρχουν και παίκτες που απλά δε συνδέονται στο παιχνίδι και μπαίνουν σαν επισκέπτες. Οπότε αν τους αρέσει κάτι, θα το πάρουν.
     
  11. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Το ποστ με τα μινιονς ειναι πριν δύο χρόνια :eek:, επιπλέον προφανώς και θα έχουν πνευματικά δικαιώματα.
    Για αυτό σου έγραψα για γενικά θέματα για να αποφύγεις τα πνευματικά.​
    Η ellinoo ποσταρε τελευταία φορά στο φόρουμ 22/1/16
    [​IMG]
    αυτό είναι πρόσφατο για εσένα?o_O
    Επίσης πολλοί παίκτες βλέπουν και διαλέγουν όπως θα δείς και στο θέμα.
    Μπορεί κάτι να μου αρέσει που θα κάνεις και να το επιλέξω.
    Δεν καταλαβαίνω τον λόγο της επίθεσης σου ιδιαίτερα μάλιστα εφόσον παίνεψα τις ικανότητες σου.
    -.-
     
  12. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    eeelenaki εγώ θα ήθελα τη φωτογραφία που έχω σαν άβαταρ, αν γίνεται να κινείται ώστε να την βάλω και σαν υπογραφή...
     
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, eeelenaki και 2 σε άλλους.
  13. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    evieva Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, δεν έχω καμιά ιδιέταιρη ικανότητα, απλά δοκιμάζω...
    Δεν σου επιτίθεμαι... Τα minions μου αρέσουν τα βρήκα και τα τροποποίησα... Αυτό είναι όλο. Τώρα αν δεν τα πάρει ο συγκεκριμένος παίκτης, υπάρχει και ένας άλλος παίκτης AMSakis που τον βλέπω καθημερινά στο φόρουμ και έχει κι αυτός minions στο avatar του.
    Οι άλλοι δύο πάλι τους βλέπω στο φόρουμ... Δεν μπορώ όμως να φτιάχνω έτσι στο άσχετο, δεν έχω τόσο άπλετο χρόνο για να φτιάχνω ότι να' ναι.

    sofia
    Το ποδήλατο μπορώ να το κάνω κινείται, όπως πχ η βάρκα στο προηγούμενο ποστ μου... δεν μπορώ να κάνω να κινούνται και οι ρόδες ή τα πετάλια του ποδηλάτου. Θα προσπαθήσω να κάνω να κινούνται τα πόδια της κοπέλας, τάχα ότι κάνει τις πιδαλιές... Πού θέλεις όμως να πηγαίνει ποδήλατο;;; κάπου σε ένα λιβάδι ας πούμε;;; ή έτσι σκέτο νέτο;;;
    Θα μου δώσεις λίγο χρόνο όμως... Έχουμε και το δρώμενο...:p
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/8/16
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καταρχήν να σας υπενθυμίσω οτι το θέμα έχει συγκεκριμένο σκοπό και δεν είναι θέμα για κουβεντούλα.
    Το έχουμε επισημάνει πολλές φορές. Ομως συνεχίζεται αν κάνετε spam.

    eeelenaki μηπως θα πρέπει κάποια στιγμή να ρωτήσεις τι είναι spam γιατι προφανώς δεν εχεις καταλάβει κα είναι κρίμα να αποκλειστεις πάλι ;)
     
  15. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Μου αρκεί να κινείται το ποδήλατο έτσι σκέτο... όσο για χρόνο έχεις όσο θες!!!
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  16. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    sofia Τελικά δεν μου ήταν και πολύ δύσκολο να το φτιάξω...
    Παίρνεις όποιο θέλεις... Εκτώς αν θέλεις να κάνουμε κάτι επιπλέον, θα μου στείλεις προσωπικό μνμ.
    Απ' ότι έχεις καταλάβει το ροζ είναι το αγαπημένο μου χρώμα
    :p
    [​IMG]


    [​IMG]
    Υ.Γ. Μήπως τρέχει πολύ γρήγορα;; Αν είναι θα μου πεις να το κάνουμε να πηγαίνει πιο αργά...
    Υ.Γ.2 sofia Έγινε δίοθρωση, μπορείς να το πάρεις. Φοβήθηκα να μην σπαμάρω.
    Υ.Γ. 3 sofia Τη μίκρυνα, για να χωράνε από κάτω τα στοιχεία της φάρμας σου. Τώρα το ύψος φτάνει τα 90 με επιτρεπτό όριο τα 200 και το πλάτος τα 334 με επιτρεπτό όριο τα 500. Σου προτείνω να την βάλεις στο κέντρο και τα γράμματα από κάτω... Έχεις μεγαλύτερο περιθώριο στο ύψος και μπορείς να γράψεις κι άλλα πράγματα αν θες.
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/8/16
    Αρέσει σε graganta, skareleni, LILA413 και 2 σε άλλους.
  17. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Το δευτερο μου αρέσει πάρα πολύ! Αλλά θα ήθελα να πηγαίνει πιο αργά... Αρκετά πιο αργά... Μια χαλαρή ποδηλατάδα!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, LILA413, evieva και 2 σε άλλους.
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Evieva μου, βλέπω οτι φτιάχνεις όμορφες εικόνες και πραγματικά σε θαυμάζω, μακάρι κι εγω να μπορούσα να φτιάξω κάτι, αλλά δεν το χω δυστυχώς. Μήπως λέω μήπως θα μπορούσες να μου φτιάξεις και μένα κάτι; Αν προσέξεις το αβατάρ μου, έχει σχέση με ραδιόφωνο, θα μπορούσε να χει κάτι και η υπογραφή; Αν δε σου είναι δύσκολο φυσικά και όποτε μπορείς...:inlove:
     
    Αρέσει στους skareleni, sofiapao76 και evieva.
  19. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    ας κάνω μια προσπάθεια :p

    [​IMG]
    .......................................................

    [​IMG]
    .................................................................
    [​IMG]
    ...................................................


    και ένα αβατάρ με νόημα :p
    [​IMG]

     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/8/16
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, GREECE81 και 7 σε άλλους.
  20. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Evieva μου σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ, διάλεξα το 2ο, διότι με αντιπροσωπεύει πάρα πολύ. Να σαι καλά για τον κόπο που έκανες:inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, toylaaaaa και 3 σε άλλους.