android

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την CrazyGM, 19/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. CrazyGM

    CrazyGM Ενεργός συντάκτης

    η δικη μ ιδεα ειναι η εξης. γιατι να μην εβγαινε και σε αντροιτ το παιχνιδι οπως καποια αλλα;
     
    Αρέσει στους eeelenaki, chara1959 και graganta.
  2. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Να πω την αλήθεια κι εγώ θα το ήθελα... Ήμουν 2 μέρες στο νοσοκομείο και θα ήθελα να έχω το tablet μαζί μου για να μπαίνω που και που στο παιχνίδι...
    Για να κουβαλάω όπου πάω το Laptop μου, είναι λίγο γκουμούτσα.
     
    Αρέσει στον/ην heavymetal7.
  3. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Ναιαιαιαιαιαιαι!! Και σε τάμπλετ να βγει. Γιατί να εξαρτιόμαστε από τον φορητό και τη - μικρής χωρητικότητας - μπαταρία του;
     
  4. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    Εγω βρε παιδια το εχω στο ταμπλετ μου ειναι πανω απο ενα χρονο ειναι λιγο δυσκολο στο να παιξεις στη λαικη και να βαλεις τιμες αλλα για να κανεις ενα ιβεντ με βοηθους ειναι οκ και μεγαλη βοηθεια στο να μην εχεις λαπτοπ μαζι σου σε μια εξοδο .. απλα μπαινεις απο puffin browser το εχουν πει δεκαδες φορες οι μοντ εδω στο φορουμ ...
     
    Αρέσει στους pap100 και toylaaaaa.
  5. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείτε να παίξετε Farmerama σε android αν μπείτε απο browser που έχει ενσωματωμένο flash player.
    Επειδή μια αποκλειστική εφαρμογή δεν είναι στα άμεσα σχέδια, το θέμα θα κλείσει.

    Σας ευχαριστούμε για τις ιδέες σας.
     
    Αρέσει στον/ην CrazyGM.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.