ψαχνω φιλους

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την -voula63-, 21/8/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. -voula63-

    -voula63- Νέος ειδικός

    πως μπορω να προσκαλεσω ενα αγροτη για φιλο μου στη φαρμα??
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Για να στείλεις πρόσκληση πατάς το ανθρωπάκι με το + (τελευταίο εικονίδιο) στην δεξιά μπάρα της φάρμας σου και μετά το εικονίδιο "προσκάλεσε έναν εγγεγραμένο αγρότη" και βάζεις το όνομα του.
     
  3. -voula63-

    -voula63- Νέος ειδικός

    αυτο το κανω αλλα μου βγαζει μονο μερικους φιλους εγω θελω και καποιους αλλους πως το κανω??
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αυτοί που σου βγάζει να επιλέξεις είναι οι παίκτες που έχεις ήδη φίλους, για νέους γείτονες θα πρέπει να γράψεις εσύ στο πλαίσιο το όνομα του παίκτη που θέλεις
    θέλεις να καλέσεις φίλους ή γείτονες για να καθαρίσεις το άγριο λιβάδι?
     
  5. -voula63-

    -voula63- Νέος ειδικός

    δεν ειναι το ιδιο φιλος η γειτονας???για γειτονες ψαχνω
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όχι δεν είναι ίδιο, φιλους μπορείς να έχεις όσους θέλεις, οι γείτονες είναι περιορισμένος ο αριθμός τους
    Για να κάνεις νέους γείτονες πρέπει να ακολουθήσεις τη διαδικασία που σου είπα πιο πάνω και στο παράθυρο που θα σου ανοίξει
    [​IMG] [​IMG]

    Να προσθέσεις το όνομα του αγρότη που θέλεις να καλέσεις ως γείτονα στο πλαίσιο που λέει πρόσκληση αγρότη
    Μπορείς να βρεις συμπαίκτες που ψάχνουν για γείτονες εδώ
    https://board-el.farmerama.com/inde...τονες-Αύγουστος-2016.18335/page-4#post-122526