χρεωστική κάρτα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την TromerosKeftes, 2/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    Καλησπέρα! Θέλω να κάμω αγορά του πακέτου βοηθών των 30 ημερών αλλά δε μπορώ καθότι υπάρχει η παλαιά ακυρωμένη πιστωτική μου κάρτα κ δεν μου ανοίγει να περάσω τα στοιχεία της νέας μου. Δε ξέρω τη να κάνω, παρακαλώ εμημερώστε με στα ελληνικα! Η ταυτότητά μου ειναι 49894202 ευχαριστώ
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    για να ακυρώσεις μία κάρτα που έχεις καταχωρημένη θα πας στη τράπεζα και στη καρτέλα 'Κατάσταση και Ακύρωση"
    και θα πατήσεις το σκουπιδοντενεκέ. Δες την εικόνα:
    [​IMG]

    Έπειτα θα επιλέξεις το προϊον που θέλεις και θα πατήσεις αγορά και θα τσεκάρεις το 'Πλήρωσε με Πιστωτική κάρτα"
    Δες παρακάτω:
    [​IMG]
    Θα επιλεξεις να ολοκληρωθεί η αγορά και θα βγει η παρακάτω καρτέλα για να συμπληρώσεις τα στοιχεία της νέα σου κάρτας.
    Δες παρακάτω:
    [​IMG]

    Επίσης, μπορείς με αυτόν τον τρόπο να προσθέσεις όσες κάρτες θέλεις χωρίς να ακυρώσεις τις προηγούμενες.

     
  3. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    ευχαριστώ πολύ καλό μεσημέρια!
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Παρακαλώ
    το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.