χάθηκαν τα αστεράκια

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kolokythopitas, 24/4/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλήμερα,χτες είχα 4250 αστεράκια και είχα τελειώσει όλες τις προηγούμενες ρούνες. σήμερα με την εξαγορά των νέων ρούνων μου χάθηκαν 50 με 60 αστεράκια περίπου. μέτρησα αυτά που ήθελαν οι νέες ρούνες και ήταν 4350 τώρα έχω μόνο 10 αστεράκια. παρακαλώ μπορείτε να ρίξετε μια μάτια στο θέμα μου,ευχαριστώ,να είστε πάντα καλά.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  3. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα αγαπητή <<Λίνα>>,συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω. το id είναι 19726562 ευχαριστώ πολύ. να είσαι πάντα καλά
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Είχες 4250 αστεράκια πριν ξεκλειδώσεις τις ρούνες . Έδωσες 4240 αστεράκια στις ρούνες που ξεκλείδωσες και σου μείνανε 10 αστεράκια
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  5. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα κυρία*Hazel *,οι νέες ρούνες εάν μετρήσεις τα αστεράκια για να τις ξεκλειδώσεις όλες, θέλουν 4350 αστεράκια. όμως είχα ξεκλειδώσει όλες τις άλλες και αυτό είναι που με ανησυχεί, γιατί είμαι σίγουρος ότι τις ξεκλείδωσα ,(όλες τις προηγούμενες).από τις καινούργιες άφησα τελευταία τις ρούνες του νερού που θέλει 75 και 85 αστεράκια η κάθε μια ,σύνολο 160 αστεράκια γι αυτό δεν μου βγαίνουν τα νούμερα και κατά την γνώμη μου έπρεπε να έχω παραπάνω αστεράκια δηλαδή 4250-4350=100-160=60 άρα έπρεπε να έχω 60 αστεράκια και έχω μόνο 10,μπορείτε να το δείτε λιγακι ποιο προσεκτικά ,ευχαριστώ πολύ. να είσαι πάντα καλά.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Τα ελέγξαμε άλλη μια φορά και μπορείς να τα μετρήσεις και εσύ

    Γλυκό άρωμα 175+250
    Μαγικό δέντρο 500
    Σωρός κοπριάς 170+180+190
    Ευημερία μυστηριωδών δενδρυλλίων 50+150+250
    Ευημερία δέντρων 25+75+125+175+225
    Καταναλωτικό όργιο 50+75+100+125
    Εμπειρία βασικής φάρμας 75+100+125+150
    Εμπειρία άγριου λιβαδιού 75+100+125+150
    Εμπειρία ξέφωτου του δάσους 75+100+125+150

    βγαίνουν 4240 και σου μένουν 10 αστεράκια
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για την ενόχληση ,δεν ξέρω πως κόλλησα...το θέμα απαντήθηκε και μπορεί να κλείσει,να είστε πάντα καλά.
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καμία ενόχληση, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.