φρουταγορα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την niktsa1, 31/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα, μπαινω στις συχνες ερωτησεις μου βγαζει ενα δρωμενο του 9-6-17 δεν μου δειχνει τι πρεπει να παραδωσω σε μικρο-μεσαιο-μεγαλο πακετο, γενικα εκτος χρονου και τοπου, δεν μπορειται να αναρτισεται ποσα δεντρα χρειαζονται για καθε κατηγορια και τι απολαβες εχει καθε κατηγορια!
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Το δρώμενο αυτό επαναλαμβάνεται ανα τακτά χρονικά διαστήματα και είναι ακριβώς το ίδιο.
    Αυτό σημαίνει οτι οι ΣΕ είναι ίδιες με την προηγούμενη φορά και αρα δεν χρειάζεται να κάνουμε νέες ΣΕ για το λόγο αυτό και σας παραπέμπουμε στις προηγούμενες ΣΕ.

    Επίσης αν διαβάσεις τις ΣΕ θα δεις οτι δεν πρέπει να παραδώσεις δέντρα όπως αναφέρεις αλλά καρπούς δέντρων.
    Επίσης οι ΣΕ αναφέρουν τι απολαβές θα έχεις με κάθε παράδοση



    Ο αριθμός της κάθε παράδοσης ποικίλει και αυξάνεται κάθε φορά που παραδίνεις κάτι.

    Τις ακριβείς ποσότητες θα τις δεις ενώ παραδίνεις στο κάθε βήμα

    Ενδεικτικά σου αναφέρω οτι οι παραδόσεις ξεκινούν από 20.000 - 72.000 και 224.000 αντίστοιχα.
     
  3. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    ευχαριστω για την επισυμανση για την εκφραση παραδοση δενδρων εννοουσα προφανως καρποι δεντρων αλλα παλι δεν μου αναφερεται για καθε επιπεδο παραδοσης ποσους καρπους δεντρων πρεπει να παραδωσω, δηλαδη στο μικρο επιπεδο ποσο αυξανεται η καθε παραδοση
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σου είπα και παραπάνω οτι η ποσότητα αυξάνεται σε κάθε παράδοση.

    Λυπάμαι αν δεν σε ικανοποιούν οι ΣΕ αλλά αυτές είναι αναρτημένες σε όλα τα επίσημα Forum και αυτές οι πληροφορίες μας έχουν κοινοποιηθεί επίσημα. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.

    Έχεις κάποια άλλη ερώτηση
     
  5. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    ευχαριστω, μπορειτε να αναρτισετε σε πιο επισημο forum εχουν κοινοποιηθει οι πληροφοριες που λετε για να λαβουμε υπ οψιν ολοι οι παικτες και να ξερουμε τι παιζουμε
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το επίσημο Forum είναι αυτό που γράφουμε τώρα και οι ανακοινώσιμες λεπτομέρειες του δρώμενου αναγράφονται στις ΣΕ
     
  7. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    δυστυχως δεν γραφεται τιποτα, εχει μια αναρτιση στις 9-6-17, και ενα παραδειγμα 8 φλουρια, και ξαναρωταω για καθε επιπεδο ποσους καρπους δενδρων πρεπει να παριδουμαι, εαν δεν γνωριζετε ρωτιστε την εταιρεια
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ρώτησα την εταιρεία και μου είπε οτι οι πληροφορίες που αναγράφονται στις ΣΕ είναι αρκετές.

    Άλλη ερώτηση έχεις;
     
  9. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    εσας ως παικτης σας καλυπτουν! ευχαριστω, το θεμα κλεινει
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σαν επίσημος εκπρόσωπος την εταιρίας και βάση αυτών που είμαι αδειοδοτημένη να αναρτήσω, ναι με καλύπτουν πλήρως οι ΣΕ.

    Αν είχα την άδεια να αναρτήσω τις πληροφορίες που εσύ απαιτείς, θα το είχα κάνει ήδη.

    Το μόνο που αδυνατείς να καταλάβεις οτι η ομάδα του Farmerama αποφασίζει τι θα αναρτηθεί και τι όχι.
    Ούτε εσύ αποφασίζεις , ούτε εμείς.

    Και θα πρέπει να το αποδεχθείς. Ειτε συμφωνείς, είτε οχι.


    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.