φροντιστήριο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την fisherman65, 5/2/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Εστειλα στον μαθητή gbkfarmeramalol μήνυμα και δεν πιστώθηκαν οι πόντοι. Το ξαναέστειλα και πάλι δεν. Εκανα ανανέωση και το έστειλα πάλι αλλά δεν πιστώθηκαν. Σε όλες τις περιπτώσεις μου έβγαζε το μήνυμα "το μήνημα σου παραδώθηκε κανονικά"/ID 5022748
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Δυστυχώς το φροντιστήριο δεν αποτελεί πλέον βασική λειτουργίας της φάρμας και τυχόν προβλήματα που προκύπτουν δεν μπορούν να ελεγχθούν.
     
  3. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Nai αλλά είναι μέρος του παιχνιδιού και μου φαίνεται αδύνατο να μην μπορεί να ελεγθεί. Δηλαδή μου λέτε ότι δεν μπορεί να γίνει να γίνει τίποτα ώστε να διορθωθεί το πρόβλημα που παρουσίασε το παιχνίδι;
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Όσον αφορά το φροντιστήριο, δεν μπορεί να διορθωθεί κάποιο τεχνικό πρόβλημα, αν τυχόν υπάρχει.
     
  5. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Το 'ότι υπάρχει είναι δεδομένο. Το παρουσίασα πριν. αφού δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα κλείστε το θέμα.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.