φλορινια

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την toula25, 1/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    καλημερα και καλο μηνα!! απο χτες στελνω sms να λαβω φλορινια αλλα δεν δεχεται το μημυμα..υπαρχει καποιο προβλημα η κανω κατι λαθος εγω?
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα και καλό μήνα.
    Μήπως έχεις φραγή στα πενταψήφια;; Γιατί δεν αντιμετοπίζουμε κάποιο πρόβλημα.
    Δες σε παρακαλώ και πες μας.
     
  3. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    οχι γραφω BIG κενο τον αριθμο που μου εχει και το στελνω στο 54084 σωστα το κανω?
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι αλλά με κεφαλαία γράμματα.
     
  5. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    με κεφαλαια το BIG το βαζω ...θα παρω απο σταθερο τοτε αλλα θελω να ρωτησω σε κληση απο σταθερο εχω αλλο αριθμο διαφορετικο απο το sms σωστα? και τον λεω οταν καλω?
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας έχουν κάνει αυτόματα φραγή σε όλα τα 5ψήφια. Επικοινώνησε με την εταιρεία του κινητού σου να σε ενημερώσουν αν όντως έχεις πράγματι φραγή.
    Για αγορά τηλεφώνου μέσω τηλεφώνου, θα πρέπει να πατήσεις τα νούμερα που βλέπεις στον λογαριασμό σου, από τη συσκευή τηλεφώνου, όχι να πεις. Αφού πληκτρολογήσεις όλα τα νούμερα θα πατήσεις τη δίεση #
     
  7. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    ευχαριστω πολυ!
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.