φιορίνια

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kanellh, 6/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. kanellh

    kanellh Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα,
    δεν σας είχα απασχολήσει με μια αγορά φιορινιών μέσω SMS στις 4/2. Έστειλα κατευθείαν στην υποστήριξη και πήρα την απάντηση ότι χρειάζονται επιβεβαίωση πληρωμής. Μόλις τώρα διαπίστωσα ότι ενώ την αγορά την έκανα στις 4/2 στην επιβεβαίωση που μου έστειλαν αναγραφόταν ότι η αγορά έγινε στις 3/2. Προσπάθησα να στείλω εκ νέου με την ημερομηνία 3/2 αγορά και μου είπαν ότι δεν μπορώ γιατί έχουν ήδη μήνυμά μου που επεξεργάζονται. Τι μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Δεν καταλαβαίνω το λόγο για το οποίο συμπλήρωσες λάθος ημερομηνία εξαρχής.

    Εδώ αναφέρεις οτι η πληρωμή έγινε στις 02/02
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Πρόβλημα-αγοράς-φιορινιών-με-sms.20028/

    Στην υποστήριξη ανέφερες οτι η πληρωμή έγινε στις 03/02

    Και τώρα μας λες οτι τελικά η πληρωμή έγινε στις 04/02

    Είναι φυσικό να μην έχει γίνει η πίστωση ακόμα αφού έδωσες λάθος στοιχεία και να μην μπορούν να ελέγξουν την αναφορά σου.

    Αφού σιγουρευτείς πότε έκανες την πληρωμή, θα πρέπει να στείλεις την επιβεβαιώση πληρωμης στο Link που έλαβες στο email σου.
     
  3. kanellh

    kanellh Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν συμπλήρωσα λάθος ημερομηνία, η αγορά που αναφέρετε έγινε στις 2/2 και διευθετήθηκε. Σας είπα ότι για την αγορά τη συγκεκριμένη δεν σας είχα απασχολήσει και αυτή έγινε από εμένα Σάββατο 4/2. Στην επιβεβαίωση που μου έστειλαν στο e-mail έγινε λάθος από την εταιρεία ότι έκανα την αγορά 3/2 γι' αυτό και δεν την πρόσεξα. Τέλος πάντων... Δεν ξέρω τον τρόπο να στείλω την επιβεβαίωση θα κάνω προώθηση... πώς
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Στο email που έλαβες υπάρχει Link στο οποίο μπορείς να στειλεις οτι σου ζητήθηκε