υποστήριξη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την soyla74, 29/12/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα και χρόνια πολλά σε ολους !!!πρίν 2-3 μέρες ειχα γράψει στην υποστήριξη ενα πρόβλημα που αντιμετωπίζω,στο οποιο δεν θέλω να αναφερθώ τώρα ,για ευνόητους λόγους και ειχα δώσει καποια νεα στοιχεια στο κειμενο μου αλλα δεν πήρα καμια απάντηση !Μηπως δεν επρεπε αυτα τα νεα στοιχεία που εδωσα,να τα γραψω στο κειμενο μου αλλα καπου αλλου;;εχω κανει λαθος;;;Σας ευχαριστω!!!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Στο έντυπο υποστήριξης που έστειλες είχες την διεύθυνση email την παλιά, στην οποία προφανώς δεν έχεις πρόσβαση. Αν θες να επικοινωνήσεις πάλι με την υποστήριξη, συμπλήρωσε ένα νέο έντυπο επικοινωνίας σβήνοντας το παλιό σου email απο το συγκεκριμένο πεδίο και γράφοντας ένα email που να έχεις πρόσβαση γιατί εκεί θα λάβεις την απάντηση.

    upload_2021-12-29_14-0-43.png
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    AAA!!!!!!χιλια ευχαριστω καλα το καταλαβα οτι εκανα λαθος!!!!χρονια πολλα!!!!
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Χρόνια πολλά.
    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.