τροφη κιουι

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την panetos46, 22/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. panetos46

    panetos46 Αρχάριος στο φόρουμ

    για να παραγεις τροφη κιουι πρεπει να φτασεις το 95 επιπεδο ωστε να εχεις δαφνη... μεχρι τοτε αγοραζεις και μαλιστα πανακριβα....νομιζω ειναι λαθος και πρεπει να αλλαξει οπως εγινε με τη τροφη σκυλου
     
    Αρέσει σε lisbet86, nana, boom40 και 11 σε άλλους.
  2. papa313

    papa313 Αρχάριος στο φόρουμ

    Πάρα πολύ σωστό και δίκαιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε nana, boom40, .ATHENA. και 4 σε άλλους.
  3. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    Συμφωνω μαζι σας
     
    Αρέσει σε nana, boom40, .ATHENA. και 3 σε άλλους.
  4. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Και επειδή η τροφή για κίουι, είναι πιο ακριβή αποτο ίδιο τπ κίουι, εγώ τα έχω ξυλωμένα!
     
    Αρέσει στους boom40, triadioena, .ATHENA. και σε ακόμα ένα άτομο.
  5. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Στη δική μου λαϊκή, η τροφή έχει 5400 και το κιουι 10000...
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  6. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Ναι αλλα στη δική μου έχει 4186 η τροφή τώρα. Και το κίουι 8870. Την τροφη πρώτη φορά την βρίσκω κάτω από 5000!
     
  7. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Και έτσι όπως τα λες, πάλι η τροφή ειναι φθηνότερη, άρα δεν συμφέρει να ξηλώσεις τον σταύλο κιούι.
     
  8. apostam

    apostam Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνώ πως πρέπει να αλλάξει η τροφή, είναι πολύ δύσκολο για μικρότερα επ να την αγοράσουν και να παράγουν κιουι. Εγώ έχω τον στάβλο αλλά δεν παράγω, παρόλο που μπορεί να μου αποφέρει ένα κέρδος 2-4 χιλιάδες χτ ανά κίουι γιατί μπορώ να εκμεταλευτώ καλύτερα τον χώρο ;)