τοποθετηση ζωοκομειου στο αγριο λιβαδι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kath56, 25/3/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    το εχω κατεβασει , αλλα δεν το χρησιμοποιω γιατι με δυσκολευει παρα πολυ,αργει παρα πολυ να φορτωσει. Μπηκα τωρα και βρηκα τα δεντρα και τα συμπληρωσα, Αλλα δεν με βολευει ο client. Yπαρχει κατι που μπορω να κανω για να βελτιωσω την ταχυτητα του, και να παιζω απο κει?
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα δεν είναι του παιχνιδιού,δεν έχουμε κανένα πρόβλημα από το παιχίδι.
    Είναι πρόβλημα του υπολογιστή σου και σε αυτό δεν μπορούμε εμείς να κάνουμε τίποτα.
     
  3. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    τι εννοειτε? με τον mogila γιατι δεν εχει προβλημα?μια χαρα παιζει...την καρτελα με τα δεντρα δεν ανοιγει μονο.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Το παιχνίδι δεν έχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι στον υπολογιστή σου. Το μόνο που μπορούμε να σου προτείνουμε είναι να κάνεις καθαρισμός σε cache και cookies στον browser σου.
     
  5. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    αυτο μου το συμβουλευσατε και το εκανα ηδη,αλλαδεν λυθηκε το προβλημα με την καρτελλα των δεντρων.Εξακολουθει να μην την εμφανιζει.Μηπως πρεπει εσεις να μπειτε στον δικο μου λογ/σμο,να δειτε μηπως απο εσας μπορει να διορθωθει.Κατα τα αλλα με τον mogila δεν εχω προβλημα,παιζω κανονικα.Μηπως εχω πατησει κανενα κουμπι λαθος? Μηπως απο καπου αλλου μπορω να βρω τα δεντρα μου?Και ειναι πολυ περιεργο αυτο που συμβαινει...γιατι και οι σταβλοι και τα μπονους αντικειμενα εμφανιζονται κανονικα στις αντιστοιχες καρτελλες
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  7. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    ναι βεβαια,μου το εχετε ξαναστειλει.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το παιχνίδι δεν έχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι στον υπολογιστή σου και δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Μπορείς να ξανά δοκιμάσεις να εγκαταστήσεις το client που είναι πιο γρήγορο. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο.
     
  9. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    ευχαριστω πολυ
     
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.