τοποθετηση ζωοκομειου στο αγριο λιβαδι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kath56, 25/3/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    προσπαθω να τοποθετησω στο αγΡΙο λιβαδι δυο ζωοκομεια, και δεν τα καταφερνω.Το ιδιο μου συμβαινει και με τα δεντρα,δεν μου τα εμφανιζει καθολου.Μπορειτε να με βοηθησετε?ID16481568
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Σε κάθε έκταση πρέπει να έχεις τοποθετημένους μέχρι 5 αποθηκευτικούς χώρους. Μήπως έχεις παραπάνω απο πέντε;
     
  3. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    Σωστα,προσπαθουσα να βαλω παραπανω,αλλα δεν το ηξερα. ευχαριστω πολυ, αλλα δεν μου εμαφανιζει καθολου δεντρα στο αγριο λιβαδι για να τοποθετησω
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Στα ζωοκομεία τοποθετείς μόσο στάβλους.
    Είναι λογικό να μην μπορείς να βάλεις δέντρα.
     
  5. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    Μα εννοειται....στο αγριο λιβαδι δεν μου εμφανιζει τα δεντρα για να τα τοποθετησω.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Έλεγξα το λογαριασμό σου και μπορείς να τοποθετήσεις δέντρα κανονικά όμως δεν έχεις ελεύθερο χώρο.
    Επίσης έλεγξε μήπως έχεις αφήσει κάποιο γράμμα στην αναζήτηση και δεν σου εφανίζονται.
     
  7. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    εκανα τον ελεγχο,αλλα δεν μου εμφανιζει κανενα δεντρο,οχι μονο στο αγριο λιβαδι,αλλα ουτε και στην κεντρικη εκταση. Εκλεισα την εφαρμογη,την ξαναανοιξα,αλλα τιποτε. Αντιθετα τους σταυλους τους εμφανιζει. και τα διακοσμητικα.
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
    Σου καθαρίσαμε την cache και ξαναδοκίμασε.
     
  9. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    Μολις ξαναπροσπαθησα,και δεν εμφανιζονται τα δεντρα σε καμμια εκταση. Δεν ξερω αν εχει σημασια,αλλα μπαινω στο παιχνιδι απο τον mogila.Απο το client δεν μπορω να παιξω,αργει παρα πολυ να φορτωσει.
     
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σε παρακαλώ μπορείς να μας πεις με λεπτομέρειες τι ακριβώς εννοείς;;΄
    Εκεί που βλέπουμε παντού δέντρα,εσύ τι ακριβώς βλέπεις;;
    Κενό;; Κάτι άλλο;;
    Γιατί τρεις μέρες τώρα δεν μπορούμε να βρούμε άκρη ούτε εμείς ούτε εσύ.
     
  11. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    υπαρχουν τοποθετημενα δεντρα,σωστα τα βλεπετε. εκει ομως που εχω χωραφια [στο αγριο λιβαδι] προσπαθησα να τοποθετησω δεντρα,και διαπιστωσα οτι δεν μου εμφανιζονται για να τα επιλεξω.Ουτε απο το σεντουκι αριστερα, ουτε απο τους βοηθους συγκομιδης απο το συγκεκριμενο εικονιδιο. Ανοιγει η καρτελλα,αλλα δεν υπαρχει κανενα δεντρο. Αντιθετα,αν μετακινησω δεξια και αριστερα,εμφανιζονται και οι σταβλοι και τα μπονους αντικειμενα. Και επειδη δεν ηθελα να αφησω κενο ,εβαλα καποια χωραφια μεχρι να μου λυσετε το προβλημα.Το προβλημα δεν ειναι οτι δεν εχω κενο για να φυτεψω δεντρα,αλλα οτι δεν βρισκω πουθενα τα δεντρα μου.Δεν ξερω αν εφινα σαφης τωρα,θα αφαιρεσω καποια χωραφια απο το αγριο λιβαδι, και μπειτε να δειτε αν μπορειτε εσεις να βρειτε και να τοποθρτησετε δεντρα στα κενα.
     
  12. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σε παρακαλώ μπορείς να μας δείξεις με screenshot μπας και βρούμε άκρη;;
     
  13. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    προσπαθω να την ανεβασω και δεν ανεβαινει
     
  14. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

  15. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

  16. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

  17. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    Εκανα καθαρισμο,και επανεκκινηση ,αλλα δεν λυθηκε το προβλημα. Εξακολουθω να μην βρισκω τα δεντρα μου
     
  18. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Μπορείς να δοκιμάσεις από άλλο browser;
     
  19. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    προσπαθησα απο chrome,που δεν το φορτωσε καθολου το παιχνιδι. Μπηκα στο microsoft edge μετα απο παρα πολυ ωρα αναμονης, μου εμφανισε καποια στιγμη τΑ ΔΕΝΤΡΑ,υποτιθεται οτι τοποθετησα μερικα [μετα απο πολλη προσπαθεια,], αλλα τελικα δεν εχουν μπει. Ξαναμπηκα στον mogila και δεν υπαρχει καμμια αλλαγη. Το παιχνιδι απο τον υπολογιστη μου δουλευει μονο στον mogila
     
  20. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να κατεβάσεις το client και να δεις αν εκεί μπορείς να παίξεις;
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.