τονωτικο

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την andriotiMarina, 26/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα,κάθε φορά που χρησιμοποιώ ένα τουρτοκουπόνι χάνω και ένα τονωτικό το οποίο δεν έχω επιλέξει.Στις συχνές ερωτήσεις λέει οτι επιλέγουμε εμείς πότε θα το χρησιμοποιήσουμε.Κατάλαβα κάτι λάθος?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Για να χρησιμοποιήσεις ένα τουρτοκουπόνι για να παίξεις, χωρίς να χρησιμοποιήσεις τονωτικό, θα πατήσεις πάνω στο πρώτο κυκλάκι. Αν πατήσεις το δεύτερο κυκλάκι, ενεργοποιείται αυτόματα και τονωτικό μαζί με το τουρτοκουπόνι.

    [​IMG]
     
  3. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Αυτό κάνω πατάω το πρώτο κυκλάκι ,εχθές δεν είχα πρόβλημα μόλις πέρασα στο επίπεδο με τις τρείς τουρτες άρχισε να μου το κάνει.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αν έχεις παραπάνω τονωτικά απο τουρτοκουπόνια, τότε στο κυκλάκι με τα τονωτικά βλέπεις τόσα, όσα τουρτοκουπόνια έχεις. Αν έχεις 5 τουρτοκουπονια θα δεις και 5 τονωτικά. Αν πατήσεις να παίξεις με ένα τουρτοκουπόνι, θα δεις οτι έχεις 4 τουρτοκουπόνια και 4 τονωτικά. Δεν τα χάνεις όμως.
     
  5. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Δηλαδή ενώ βλέπω 5 τονωτικά ,όσα και τα κουπόνια μου ,στην ουσία έχω 8 όσα είχα πρίν ? στην κάτω μπάρα δύπλά απο την αγορά είναι ο πραγματικός αριθμός τους?
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Ναι, διπλά απο κει που λέει Αγορά μπορείς να δεις πόσα έχεις. όπως επίσης μπορείς να δεις πόσα έχεις στον αχυρώνα σου.
     
  7. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Ωραία ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση στο θέμα μου.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.