τιμη πωλησης αρκουδας -χορευτη

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την koupaki, 22/5/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα.
    Παρακαλω ολους τους παιχτες που εχουν αρκουδα-χορευτη να δουν ποια ειναι η maX τιμη στην λαικη και να μου απαντησουν.
    Θα με υποχρεωσετε με μια σας πληροφορια,,,,ευχαριστω.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/5/18
    Αρέσει στους empotonaki και annagiannis.
  2. Paradisenia

    Paradisenia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σου. Αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο της δημοσκόπησης, μιας που έχω απο αυτήν την αρκούδα να σου πω πως μπορώ να την πουλήσω γύρω στα 9 μύρια και υπόψιν, οτι έχω ξεκλειδωμένη και τη ρούνα για υψηλότερες πωλήσεις στη λαική. Σου παραθέτω και εικόνα.
    [​IMG]

    Υ.Γ. στη λαικη μου δεν υπάρχει καμία προσφορά
     
    Αρέσει στον/ην beroniki555.
  3. Φριφρί

    Φριφρί Νέος ειδικός

    Χαμηλή τιμή σε ένα νέο σχετικά ζώο εκτροφής, προτελευταίας γενεάς.
    Αναμενόμενο.

    [​IMG]

    Και μη χειρότερα.....

    Στη λαϊκή καμία προσφορά έτσι και μένα θα μείνει αποθήκη μέχρι να μεγαλώσει και να γίνει τρανήηηη αρκούδα.
     
    Αρέσει στους maria071966 και sofiapao76.
  4. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    Παρακαλω αναφερετε το επιπεδο σας,αν θελετε, εχει και αυτο σημασια.Εγω ειμαι 119 επιπεδο στην βασικη.
    Ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην annagiannis.
  5. Φριφρί

    Φριφρί Νέος ειδικός

    Ξέρω ότι το επίπεδο δεν παίζει ρόλο στη λαϊκή.
    Αλλά παρόλα αυτά είμαι 200 τερματισμένο εδώ και καιρό.
     
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  6. maria-la-del-barrio

    maria-la-del-barrio Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αδυνατω να κατανοησω τη σημασια της συγκεκριμενης αρκουδας, παρα ταυτα εγω εχω μια αρκουδα χορευτη που αυτη τη στιγμη μπορω να την πουλησω max 8 εκατομυρια, επιπεδο 101 [​IMG]
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μάθε την να χορεύει μακαρένα. Το τσάμικο δεν έχει πέραση. θα πιάσει μεγαλύτερη τιμή. Εγγυημένα xD
     
    Αρέσει σε -sia1971-, beroniki555, *mava* και 4 σε άλλους.
  8. angelface14

    angelface14 Αρχάριος στο φόρουμ

    koupaki, να σου πω με όλη την καλή διάθεση οτι αυτό που ψάχνεις δεν θα το βρείς.
    Ξέρεις οτι οι μέγιστες τιμές συγκεκριμένων προιόντων/ζώων/κλπ σε διαφορετικές λαικές μπορεί να διαφέρουν πολύ έως πάρα πολύ.
    Εξαρτάται απο τους παίκτες που την απαρτίζουν και πόσο ενεργοί είναι στις αγοραπωλησίες.

    Για να ανέβει η τιμή σε ενα σχετικά ζώο εκτροφής... για να ανέβει πολύ η τιμή σε ενα ζώο εκτροφής θα πρέπει να το πουλήσουν αρκετά άτομα με "ζημιά", αν προτιμάς αυτό τον ορισμό.
    Αν κανείς δεν είναι διατεθειμένος να πουλήσει σε χαμηλή τιμή, τότε η μέγιστη τιμή θα παραμένει στάσιμη.

    Τέλος, θα σου πρότεινα για οποιοδήποτε προιόν στοιχίζει πολύ, πάνω απο 1.000.000 για παράδειγμα, να γράφεις το νούμερο απο το πληκτρολόγιο. Εγω αυτό κάνω.
    Τα πολλά ψηφία σε συνδιασμό με το γεγονός οτι δε μπαίνουν τελείες στις χιλιάδες μπορεί να οδηγήσουν σε ατυχίες.
    Δυστυχώς σε αυτή την περίπτωση την πάτησες εσύ.
     
    Αρέσει στους SavoirAimer... και kitsena.
  9. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα ανγελικο προσωπο 14(με μικρα το εχεις στον τιτλο).
    Μαλλον καπου κανεις εστω και μικρο λαθος,γιατι οπως ολοι ανεφεραν(και εσυ υπονοησες),δεν πουλιεται.
    Σε ολους ομως εχει και διαφορετικη τιμη.Αλλα σε κανεναν δεν εχει τιμη 5,000,000.
    Οσοι απαντησαν μεχρι τωρα(εστω και λιγοι),ειχαν απο 6,200.000-9,100.00.
    Ευχαριστω για τις συμβουλες σου,θα τις εχω υπ'οψιν μελλοντικα,ειδικοτερα οταν η επομενη αρκουδα-χορευτης θα χορευει τσιφτετελια.
    Συγνωμη αν δεν εμπιστευθηκα και ταλαιπορησα την δαιχειρηση/υποστηριξη=το ιδιο ειναι,οκ..
    Και μια συμβουλη σε ολους μας: Μην εμπιστευεστε μηνηματα γειτονων πιο εμπειρων,ακομα και αν τα εχετε στο αρχειο σας,δυστηχως για μενα πιστευα οτι εχουν τουλαχιστον το θαρος εδω να πουν την δικη τους αληθεια...
    Εγω ευτυχως την αληθεια την ξερω .
    Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει στους annagiannis και angelface14.
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η τιμή ανέβηκε από χτες επειδή υπάρχει ζήτηση λόγω του δρώμενος νέον. Όμως η τιμή κυμαίνεται σε αυτά τα νούμερα και ουδέποτε δεν έφτασε στα 50.00.000 όπως ισχυρίζεσαι.
    Όπως θα διαπιστώσεις, τις επόμενες ημέρες θα αρχίσει και πάλι να κατεβαίνει.

    Το τεχνικό τμήμα γνωρίζει ανα πάσα στιγμή την ανώτερη τιμή σε κάθε λαϊκή σε πραγματικό χρόνο και ποτέ δεν απαντάμε αυθαίρετα.
    Ούτε αφαιρέσαμε μηδενικό απο την προσφορά σου. Η ανώτερη τιμή ήταν εκείνη την στιγμή ήταν όσο την πούλησες. Το ποσό μπορούσες να το δεις όταν έβαλες την προσφορά. Εφόσον την θεώρησες χαμηλή , αδυνατώ να καταλάβω γιατί έβαλες την προσφορά και όπως επίσης αδυνατώ να καταλάβω γιατί έπρεπε να αποδεχθούμε οτι η τιμή της είναι 50.000.000

    Σου απαντήσαμε και δεν δέχθηκες την απάντηση. Τώρα που όλοι οι συμπαίκτες σου , σου έδωσαν την ίδια τιμή έχεις ακόμα αμφιβολία;
    Μπορώ να κλείσω το θέμα ή θέλεις να λάβεις και άλλες απαντήσεις για να πειστείς οτι τελικά οι συντονιστές είχαμε δίκιο;

    Τέλος θα ήθελα να μου πεις, ποιο όφελος θα είχαμε να σου πούμε ψέματα για την τιμή πώλησης ενός ζώου. Γιατι ειλικρινά αδυνατώ να το καταλάβω.

     
  11. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα Σνορκελ.
    Θεωρησα,οτι μετα το συγνωμη για την ταλαιπορια,οπως ειχα δεσμευθει να πω,αλλα και το "καλη συνεχεια",θα κλεινατε το θεμα.
    Εγω δεν ειπα ποτε την λεξη "ψεμα". Ουτε οτι εχετε καποιο οφελος.
    "Λαθοι ειμαστε ανθρωπους κανουμε",,,οκ(εικονιδιο δεν ξερω να βαζω)
    Δεν αξιζει να παιδευομαστε για μια αρκουδα,η επομενη θα παει πρωτα σε σχολη χορου..
    Δεν εχω αλλο ενδιαφερον για το θεμα,πολυ χρονο μου κοστισε.
    Ευχαριστω.
     
    Αρέσει στον/ην empotonaki.
  12. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα.
    [​IMG]
    Υπόψιν ότι έχω ξεκλειδώσει και τη ρούνα στο δέντρο της σοφίας για υψηλότερες τιμές.
    Η λαϊκή του παιχνιδιού διαφέρει πολύ όπως βλέπεις από παίκτη σε παίκτη.
    Ο καθένας πράττει λοιπόν πως και πότε θέλει να πουλήσει κάτι ανάλογα με τη ζήτηση.
    Προσωπικά θα τις κρατήσω και τις 3 αρκούδες για μήνες στην αποθήκη ελπίζοντας να ανέβει η τιμή τους.
     
    Αρέσει στους *Chelsea* και sofiapao76.
  13. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα και ευχαριστω Lazos 95
    Δεν ενδιαφερομαι αλλο για το θεμα.Καλη συνεχεια.
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.