τζαμποδεντρα

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την skias10, 4/8/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους..
    Με αφορμή το προηγουμενο παρε-δωσε, που ηθελε ενας φιλος να μου χαρισει ένα τζαμποδεντρο και δεν κατεστει δυνατον, ηθελα να προτείνω , να υπαρχει η δυνατοτητα ανταλλαγης η ακομα και δωρεας τζαμποδεντρων κάθε τυπου.. Για οσους δεν τα διαθετουν θα ηταν πολύ χρήσιμα..
    Θα μπορουσαν ακομη να μπουν και στον Δοκτωρ Κατιφε η σε καποιο εξπρες ,όπως ειχε γινει και στο παρελθον..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, ΣΑΒΒΑΣ_ΚΙΤΡΟΣ, Coinhunter01 και 13 σε άλλους.
  2. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν Βίκυ, έχεις δίκιο και εννοείται πως συμφωνώ, θα ήθελα να είχαμε και τους τζαμπόσταβλους με τον ίδιο τρόπο οι οποίοι μας δίνουν προχωρημένα στάδια εκτροφής κάποιου ζώου.
    Μακάρι να υλοποιηθεί η ιδέα σου.;)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, aggellll, sakiragiza και 3 σε άλλους.
  3. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Συμφωνώ και εγώ ας μπουν έστω για τελευταία φορά για να τα αποκτήσουν οι νέοι ή όσοι παλιοί δεν τα πήραν για διάφορους λόγους +1 από εμένα
     
  4. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνω κι ας ειμαι η τελευταια που μπορει να εχει αποψη.Γιατι θα πρεπει να καταργηθουν τα παλια επειδη βαζουν κατι καινουριο?Δεν βρισκω καμια λογικη σ αυτο.Ας βαλουν πολλα καινουρια,ομως ας κρατησουν και οσα απο τα παλια εχουν ζητηση.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, katerina-paylopoyloy, sofiapao76 και 3 σε άλλους.