ταχυδρομειο ζωζως

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την soyla74, 4/3/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σας θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε γιατι ελαβα σημερα το ταχυδρομειο αποκλειστηκα της ζωζως, γιατι τα αλλα μηνυματα τα λαμβανω, των γειτονων μου και μη με τις ευχες τους για χρονια πολλα,καλη χρονια και αλλα!!!!!!!!σημερα εκανα καθαρισμο του υπολογιστη δεν ξερω αν φταιει αυτο δηλ.ο υπολογιστης μου αλλα εχω ξανακανει καθαρισμο μεσα στο διαστημα η ειναι καποιο τεχνικο προβλημα γενικα με τα μηνυματα της ζωζως......δεν εχω απαντησει και ισως εχω φανει αγενης!!!!!!!σας ευχαριστω πολυ!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου. Σου στέλνουν εναέρια μηνύματα με τη Ζωζώ και δεν τα λαμβάνεις;
     
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    ναι τα ελαβα σημερα μετα τον καθαρισμο!!!!!απ'τον ιανουαριο φανταζομαι αφου λενε καλη χρονια!!!!!!!
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν έχει αναφερθεί κάποιο πρόβλημα, ωστόσο θα το προωθήσουμε για να ελεγχθεί.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  5. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    ευχαριστω πολυ!!!!!καλημερα!!!!!
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλή σου μέρα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.