σταβλος ασβου 2

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την skias10, 19/1/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    σας ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια που κανατε.το εστειλα το αιτημα στην υποστηριξη.περιμενω απαντηση.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Έχεις λάβει απάντηση.

    Την βλέπεις τώρα;
     
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    ζητω ειλικρινα συγνωμη για την ταλαιπωρια.εστειλα το αιτημα στη υποστηριξη και περιμενω απαντηση.τα δωρακια επιβραβευσης ,ερχονται μονα τους αμεσως μετα την επιβεβαιωση, η πρεπει να κανω κατι και γι αυτο;;μου ηρθε το μυνημα.μου λεει να γραψω ενα εγκυρο email και τον κωδικο προσβασης της φαρμας.που ακριβως εννοει;;
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εγώ ζητώ συγνώμη αλλά ειλικρινά είμαι άναυδη.... Προσπαθούμε μια ώρα να σε βοηθήσουμε να επιβεβαιώσεις ένα email.. εσύ όχι μόνο δεν ακολουθείς τις οδηγίες αλλά συμπληρώνεις ανύπαρκτα emails και περιμένεις απάντηση σε φανταστικά emails και τώρα όλη σου η αγωνία είναι αν θα παραλάβεις δώρα σε ένα λογαριασμό που δεν μπορείς να αποδείξεις οτι είναι δικός σου επειδή έχεις δηλώσει ψεύτικα στοιχεία;
     
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    δεν δηλωσα σε καμμια,μα καμμια περιπτωση ψευτικα στοιχεια.επειδη σας ειπα οτι δεν γνωριζω απο υπολογιστες πολλα,την εγγραφη μου στο παιχνιδι μου την εκανε η κορη μου.ισως να συμπληρωθηκε κατι λαθος.ειμαι απο την αρχη σχεδον στο παιχνιδι και στη παρε του farmerama και δεν εχω δημιουργησει ποτε κανενα προβλημα.οσο για την ταλαιπωρια στην οποια σας υπεβαλα και τον χρονο που χασατε σας ζητησα απειρες φορες συγνωμη και τις εννοω.λυπαμαι πολυ για το θεμα που δημιουργηθηκε απο αγνοια μου μονο ,και οχι απο δολο.σε καθε περιπτωση αν υπαρχει τροπος να διευκολυνουμε την κατασταση και να λυσουμε το προβλημα μου ,θα σας ημουν υποχρεη.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πάμε πάλι από την αρχή.
    Η υποστήριξη σου απάντησε πως να επιβεβαιώσεις το email σου.
    Το έλαβες αυτό το email ?
     
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    μαλιστα το ελαβα.απλα δεν καταλαβα που να το γραψω.παλι στην υποστηριξη;;μαλλον οχι γιατι μου λεει να μην στελνω πολλαπλα μηνυματα για το ιδιο θεμα.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Στην απάντηση της υποστηριξης έχει μια φωτογραφία.
    Πάνω στην φωτογραφία έχει 2 βελάκια.... Εκεί που δείχνει το τόξο απο το βελάκι θα πρέπει να το γράφεις, μέσα στο παιχνίδι.

    Οχι πάνω στο screenshot. Εκεί δεν μπορείς να γράψεις.
     
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πατας εδώ

    upload_2018-1-19_10-33-49.png


    Μετα συμπληρώνεις ένα έγκυρο email εδώ

    upload_2018-1-19_10-34-52.png


    Μετά θα λάβεις ενα email με ένα σύνδεσμο και θα πρέπει να κανεις κλικ εκει



    upload_2018-1-19_10-36-40.png

    ΑΝ δεν μπορείς να κάνεις αυτά τα απλά βήματα, τότε ζήτησε την βοήθεια κάποιου φίλου σου που ξέρει να χρησιμοποιεί υπολογιστές.
     
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    η απαντηση της υποστηριξης ειναι σκετο κειμενο.δεν υπαρχει πουθενα φωτογραφια με βελακια.μου ζηταει νεο κωδικο και επιβεβαιωση του.τιποτε αλλο.
     
  11. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εχει και φωτογραφία.

    Σε παρακαλώ συμβουλέψου κάποιο φίλο αν δεν μπορείς να διαβάζεις τα emails σωστά.
    Λυπάμαι αλλά δεν παρέxουμε τεxνική υποστήριξη ανάγνωσης emails αλλά ούτε και μαθήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών.

    Σου εξηγήσαμε αναλυτικά με screenshot τι πρέπει να κάνεις. Αν δυσκολεύεσαι ακόμα, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι αλλο.