σεντουκια -ροδανι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την pipitsa77, 11/11/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα
    το προβλημα με τα σεντουκια το αντιμετωπιζω κ εγω απο το μεσημερι.....ανοιξα καποια κ μετα τελος ...τωρα ανοιξαν μερικα ακομα αλλα δεν ειδα ποτε τι κερδισα η αν κερδισα η αν απλα χαθηκαν....
    κ αλλο ενα προβλημα ειναι στο ροδανι που πηγα να γυρισω μερικα πρασινα εισιτηρια κ γυριζει ενα κ μετα κολλαει κ οταν ξαναμπαινω αυτο που κολλησε εχει χαθει
    δεν το ανεφερα απο το μεσημερι θεωρωντας οτι θα ξεκολλησει αλλα οσο παει γινεται χειροτερο
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Τίποτα δεν χάνεται. Τα αντικείμενα που κερδίζεις, πιστωνονται κανονικά. Μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
  3. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    id.55769781
    μαλλον εστρωσε το θεμα αλλα για σιγουρια θα ξερω μετα τις 3 που θα ανοιξω παλι σεντουκια.....σορρυ για την ταλαιπωρια κ ελπιζω να μην εχω παλι το ιδιο θεμα
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εύχομαι να έχει διορθωθεί το πρόβλημα. Θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις.
     
  5. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    οκ μαλλον λυθηκε το θεμα....καταφερα να ανοιξω ολα τα σεντουκια αν κ κολλαει λιγο δεν ειναι τοσο ενοχλητικο
    ευχαριστω πολυ κ καλη συνεχεια
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια και για σένα.

    Το πρόβλημα λύθηκε και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.