πρόβλημα με μπόνους συν 1

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την GEPPO1, 20/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα ... έχω ενεργοποιημένα 2 μπόνους συν 1 οπως βλέπετε και στην φωτογραφία.. στην βασική έκταση μου δίνει μόνο το ένα μπόνους δηλ. 5 φυτά... στο άγριο λιβάδι που έχω δίκεντρο δν μου δίνει κανένα μπόνους δηλ παίρνω 4 φυτά... και στο ξέφωτο του δάσους μου δίνει ένα μπόνους στον μελιλώτο δηλ 5 φυτά ενω στο άλλο φυτό που έχω στο ξέφωτο δικοκκο σιτάρι δεν μου δίνει κανένα (στο ξέφωτο εχω φυτέψει2 φυτα μισό μισό) ... εκτός του ότι χάνω τ μπόνους στα φυτά δρώμενου, εχω βάλει και σουπερ λίπασμα το όποίο στην ουσία πάει τσάμπα αφου δεν επωφελούμαι απο τα μπόνους... ID: 19100050
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/2/21
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Τα νούμερα είναι σωστά.
    Κανονικά από μικρό χωράφι παίρνεις 2 φυτά. Εφόσον έχεις κερδίσει 2 φορές +1 στα φυτά παίρνεις 4.
    Δεν έχεις κάποιο άλλο bonus ενεργό, ούτε καν τσάτνι.

    ΣΤο τριαντάφυλλο και στο μελιλώτο παίρνεις 5 επειδή έχεις κάποιο ενεργό μπόνους για λουλούδια μόνο.
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    αμαννννν εληξε το τσάντι και δν το πήρα χαμπάρι.. ευχαριστώ πολυ
     
    Αρέσει στον/ην Nantia123.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Καλό Σαββατοκύριακο.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.