προσφορά προιόντων λαικής.

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την vagelis1968, 22/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Υπάρχει ανακοίνωση προ ολίγων λεπτών που λέει πως τα όσα προβλήματα είχαν προκύψει έχουν λυθεί. θα διαφωνήσω επ'αυτού διότι επειχήρησα να πουλήσω στη λαική καρπούς σταφυλέας κ σοκολατόφυτου κ με έκπληξη διαπίστωσα πως οι τιμές είναι τόσο χαμηλές (550χτ) λες κ τα δένδρα τα πήραμε χθες. σημειωτέων στη λαική κυκλοφορούν 5 προσφορές όλες κι όλες στα 22 με 23000χτ. ας μου απαντήσει κάποιος αν κ πότε θα επανέλθουμε στην προτεραία κατάσταση. ευχαριστώ. ID9693983.
     
    Αρέσει στον/ην NOTHS58.
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Δεν έχουν διορθωθεί όλες οι τιμές των καρπών και το έχουμε προωθήσει ξανά.
    Ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία και ελπίζουμε να λυθεί το πρόβλημα σύντομα
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  3. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    ευχαριστώ για την ανταπόκριση, πως όμως οι άλλοι παίκτες μπορούν να πουλάνε τόσο ακριβά?
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η λαϊκή είναι δυναμική και οι τιμές αλλάζουν από ώρα σε ώρα ανάλογα με την προσφορά και τη ζήτηση του κάθε προϊόντος.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  5. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    είμαι 100 επίπεδο μπορώ να ξέρω τη δυναμική της λαικής, αυτό που σου λέω είναι πως εγώ σε καρπούς που μέχρι χθες μπορούσα να πουλήσω ανώτατη τιμή ως 40.000χτ σήμερα δεν μπορώ να ξεπεράσω τα 400. κάτι έχει γίνει κ είναι άδικο. αν είναι να φτιάξουμε μια ξεχωριστή καρτέλα με τους καρπούς κ να γίνει μπάχαλο με τις τιμές άστο καλύτερα όπως ήταν.
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σου έχει όμως ήδη απαντήσει νωρίτερα η κυρία Hazel ότι το πρόβλημα στα φρούτα παραμένει και έχει ξαναπροωθηθεί.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  7. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    οκ καλά ξεμπερδέματα.
     
  8. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα έχει απαντηθεί και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.