προσθήκη νέων δυνατοτήτων, στο πάρε δώσε και στα καθημερινά δωρεάν δώρα

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την eeelenaki, 3/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Γειά σας :)
    Ο τίτλος ίσως να μην ανταποκρίνεται ακριβώς σε αυτά που θέλω να γράψω, γιατί είναι δύο ιδέες διαφορετικές...
    Επειδή μέχρι τώρα στο παιχνίδι έχω λάβει πολύ αγάπη και υποστήριξη από φίλους και γείτονες, κι επειδή νομίζω πως ήρθε και η δική μου η σειρά να βοηθήσω νέους παίκτες, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα, θα εξηγήσω παρακάτω...

    1) Θα ήθελα πολύ να προστεθεί στην ήδη υπάρχουσα ρούνα με τα επιπλέον καθημερινά δώρα, η δυνατότητα να δίνεις αστέρια και να μπορείς να στέλνεις παραπάνω καθημερινά δώρα στους φίλους / γείτονες... Όπως πχ είναι με την κοπριά που την αναβαθμίζεις και τη φτάνεις μέχρι το 300.
    Θα μπορούσαμε δλδ να δίνουμε κάθε φορά 50 αστεράκια και να βάζουμε επιπλέον 3 δώρα για αποστολή καθημερινά. (Έχω τόσους φίλους που θα ήθελα να μπορώ τουλάχιστο ανά τρεις μέρες να τους στέλνω και κάτι, έστω στα δρώμενα... Το μόνο που έχω κάνει... Είναι ότι έχω ορίσει 2 μέρες μέσα στα δρώμενα, που αγνοώ τους γείτονες και στέλνω μόνο στους φίλους... Και πάλι δε μου φτάνουν να τους στείλω όλους από μία φορά...)

    2) Στο πάρε δώσε το προηγούμενο (που ήταν και το πρώτο μου), πήρα πάλι τόσο πολύ αγάπη ακόμα και από άγνωστα άτομα, που γίναμε στη συνέχεια φίλοι...
    Θέλω τόσο πολύ να βοηθήσω κι εγώ με τη σειρά μου τώρα στο δεύτερο πάρε δώσε που έρχεται, νέους παίκτες που το έχουν ανάγκη... (Δυστυχώς αν και έχω πολλά πράγματα διπλά και τριπλά που σίγουρα κάποιοι θα τα χρειαζόντουσαν, δεν θα έχω εισιτήρια για να τους τα στείλω...) :oops:
    Γι' αυτό λοιπόν προτείνω, ή να μπει σε κάποιο δρώμενο φασολιά που να δίνει ένα εισιτήριο σε κάθε μάζεμα, ή να μας δίνεται ένα εισιτήριο ανά 10 συνεχόμενα καθημερινά login στο παιχνίδι, ώστε να μαζεύονται κάποια εισιτήρια μέχρι την επόμενη φορά που θα έρχεται.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, pap100, rosa και 7 σε άλλους.
  2. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    @ eeelenaki

    Μου άρεσαν οι ιδέες σου και με αυτές ως έναυσμα έχω κι εγώ μία πρόταση...

    Να γίνει δρώμενο στο οποίο η σειρά φασολιάς να δίνει κάθε εβδομάδα εισιτήριο δώρου ή ανταλλαγής.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, pap100, rosa και 6 σε άλλους.
  3. panos-p

    panos-p Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πολυ καλη ιδεα eeelenaki.
     
    Αρέσει στους maria_palou και eeelenaki.
  4. daskalos31

    daskalos31 Νέος ειδικός

    μου αρεσε η ιδεα σου συμφωνω
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.