προβλημα συνδεσης

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την anthiaggelaki, 24/4/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. anthiaggelaki

    anthiaggelaki Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    υπαρχει προβλημα συνδεσης στο φαρμεραμα;;;γιατι εχω κανει καθαρισμο..προσπαθω να μπω απο μοτζιλα..χρομε ...εξπλορεν ..παντου τα ιδια ,,,4 ωρες προσπαθειας....
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

  3. anthiaggelaki

    anthiaggelaki Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εχω κανει καθαρισμο..καθε που παω να αλλαξω πχ απο κυρια φαρμα στο λιβαδι η καπου αλλου σβουριζει η μαργαριτα ατελειωτα..κανω επανασυνδεση πχ τωρα κολαει στο 55/100...
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Τότε ίσως έχει πρόβλημα η σύνδεσή σου. Κάνε επανεκκίνηση στο ρούτερ και προσπάθησε πάλι.
     
  5. anthiaggelaki

    anthiaggelaki Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελικα το ρουτερ ηταν...τωρα ολα οκ..τζαμπα εχασα 5.5 ωρες..ενω ολα δουλευαν κανονικα..πχ αλλες σελιδες στο ιντερνετ ..το νετφλιξ κτλ..δεν σκεφτηκα το ρουτερ-επανεκκινηση ..το φαρμεραμα δεν ανοιγε...ο οτε μαλλον το μποικοταρει...η ηταν ο μουτζουρωτης..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την αμεση βοηθεια..καλη συνεχεια...
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Κι εγώ ψηφίζω ότι ήταν ο μουτζουρωτης.xDxD

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.