προβλημα στο 1ο βημα

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την alexbas, 7/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    εγω ειμαι απο αυτους που δεν ειχαν προβλημα.
    διαβασα την ανακοινωση και γραφεται οτι ολοι θα παρουν τα επαθλα τους ειτε τελειωσαν ειτε οχι και την επόμενη βδομαδα θα δωθεί μπόνους κωδικός για όλους τους παίχτες.δεν ειναι αδικο ομως για αυτούς που το τελείωσαν κανονικά και καταναλώνοντας βιοτεχνικά προιόντα και δεν τους χαρίστικε τίποτα;
     
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εφόσον δεν είχες πρόβλημα , δεν έχασες τίποτα και άρα δεν βλέπω κάποιο λόγο να παραπονιέσαι.
    Οι συμπαίκτες σου έχασαν σούπερ λιπάσματα, λιπάσματα της ζωζώς , βιοτεχνικά κ.τ.λ. και έπρεπε κάπως να αποζημιωθουν.
    Δεν είναι ωραίο να πραπονιέσαι λοιπόν γιατι κάποιοι παίκτες έλαβαν όσα επρεπε να λάβουν υπό κανονικές συνθήκες.
     
    Αρέσει στους spiros131313, kolokythopitas και rainbow.
  3. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    snorkel μαλλον δεν καταλαβες τι είπα!! δεν είπα για αυτούς που πήραν αλλα για αυτούς που θα πάρουν!! οι οποίοι θα είναι καί αυτοί που πήραν ολοκληρο το βήμα (και ας μην τελείωσαν) αφου ο κωδικος θα ειναι για όλους!!
    για αυτό παραπονιέμαι!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Προφανώς ναι δεν κατάλαβα ούτε τι είπες χτες αλλά ούτε τι έγραψες σήμερα.
    Που ακριβώς είναι η αδικία; Οι παίκτες που είχαν πρόβλημα αποζημιώθηκαν ήδη και τελείωσε αυτό.
    ο Bonus κωδικός θα δωθεί σε όλους ως δώρο. Αν το θεωρεις αδικία μπορείς να μην το χρησιμοποιήσεις.
     
    Αρέσει στους ΚΟΥΛΟΥΚΑΚΙ και kolokythopitas.
  5. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    στο οτι πήραν τα δωρα και ας μην τελείωσαν το βήμα πράγμα που εγώ έκανα χρησιμοποιώντας βιοτεχνικα σ.λ και λ.ζ , τελειώνοντας κανονικά το βήμα
    και θα πάρουν και μπόνους όπως θα πάρω και εγώ. εκεί βλέπω λοιπόν την αδικία.
    π.χ στην κουβεντουλα υπήρξε αγρότης που παρέδωσε 18000 σε π.ε και πήρε όλο το έπαθλο.Εγώ εδωσα 60000 π.ε και πήρα όλο το έπαθλο. εσύ το βρίσκεις δίκαιο να χρησιμοποιήσουμε και οι 2 τον κωδικό και να πάρουμε τα ίδια δώρα;
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/11/14
    Αρέσει στους maria071966 και zaxaroula80.
  6. alr_great_01

    alr_great_01 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σας
    ξεκινησα το πρωτο βημα και μετα συνεχισα στο 2ο βημα αλλα δεν μπορω να παραδοσω αυτα που ζηταει και ετσι δεν μπορω να προχωρισω στο επομενο βημα ;;;;;;
     
  7. madmama

    madmama Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα.Ξεκινησα χτες το πρωτο βημα και πηγαιναν όλα καλα μεχρι τωρα που γραφω...ξαφνικα τελος το εβεντ,δεν μπορω ουτε καν να μπω στο εβεντ στην πλατεια ουτε υπαρχει πια το πινακακι με τους ποντους που παρεδεινα...Εφαγα 2 τσαντι καροτα πασχαλινες μαρμελάδες κολοκυθοπιτα και ξαφνηκα ΤΙΠΟΤΑ...Τι συμβαινει?
    Χρήστης: madmamaID: 40725492
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα σου έχει διορθωθεί ήδη


    Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα τα τελευταία λεπτά. Οι τεχνικοί μας προσπαθούν να το διορθώσουν. Θα σας κρατάμε ενήμερους.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  9. elizabeth

    elizabeth Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    το προβλημα συνεχιζεται εχω το ιδιο αν και εκανα ανανεωση τι θα γινει με τα φυτα?θα τα μαζεψω?εχουν γινει απο ωρα!
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω να κάνεις λίγο υπομονή μέχρι να διορθωθούν όλα τα προβλήματα.
     
  11. spiros131313

    spiros131313 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα . ειμαι κι εγω ενας απο τους παιχτες που δεν προλαβαν να τελειωσουν το πρωτο βημα.... ειχα παραδωσει περιπου 50.000 Π.Ε. αλλα οταν μπηκα να μαζεψω τα υπολοιπα δεν μπορουσα.....( ειχα καταναλωσει κι εγω πολλα βιοτεχνικα αγαθα, λιπασματα και αλλα πολλα για να καταφερω να το τελειωσω.......) βλεπω οτι ακομη υπαρχει το προβλημα και περιμενω οπως ολοι μας να αποζημειωθουμε.........
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. μπορείς να μου αναφέρεις τι ακριβώς πρόβλημα αντιμετωπίζεις τώρα και σε ποια αποζημίωση αναφέρεσαι;
     
  13. spiros131313

    spiros131313 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σας. αναφερομαι στο οτι ακομα δεν εχει γινει κατι με το προβλημα που υπηρξε στο 1ο βημα...... εξακολουθουν να μην μας εχουν δωθει τα δωρα η εστω η ευκαιρια να το συνεχισουμε απο εκει που σταματησε......... Εχοντας εμπιστοσυνη σε ολους σας πιστευω οτι θα τελειωσει ολο αυτο με τον καλυτερο τροπο για ολους μας.
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Διαβάζεις επίσημες ανακοινώσεις; Μάλλον όχι.
    Τρέχουμε καθημερινά το script και πιστώνουμε τα δώρα στους παίκτες που είχαν πρόβλημα με το 1ο βήμα.
    Συνεπώς έχεις λάβει τα έπαθλα σου και μάλιστα παραπάνω από όσα έπρεπε. Οποτε θα σε παρακαλέσω να είσαι πιο προσεκτικός στις διατυπώσεις. Το γνωρίζω οτι υπήρχαν πολλά προβλήματα αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος να τα διογκώνουμε.
     
  15. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    παρακαλω κλειστε το θεμα. ευχαριστω κ καλη συνεχεια
     
  16. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα προβλήματα έχουν λυθεί, το event έχει τελειώσει και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.