προβλημα στο ημερολογιο "24 μερες πριν τα χριστουγενα"

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την smacsyl, 6/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Καλημερα.Μου δειχνει οτι εχω παραλειψει μια μερα στο ημερολογιο αλλα δε θυμαμαι κατι τετοιο.Νομιζω οτι πηγαινα στο ημερολογιο καθε μερα.Μπορει να ελεγχθει;ID 8802766
    [​IMG]
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το ημερολόγιο. Πιθανόν να ξέχασες να το ανοίξεις :(
     
  3. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Συγνωμη για την καθυστερηση, ειχα προβλημα με τη συνδεση..Και εγω θυμαμαι οτι ειχα σκεφτει "σιγα το δωρο" :pκαι εκανα συνειρμο για τα χτ,οτι με ενα καρπο σοκολατοδεντρου βγαζω τα διπλα..Και οπως προαναφερθηκε στο ποστ του συναγροτη που σβηστηκε (προφανως θα ανοιξει καινουριο θεμα) δεν ειμαι ο μονος που εχει το συγκεκριμενο προβλημα.
     
    Αρέσει στον/ην SavoirAimer....
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αν και δεν υπάρχουν αναφορές για προβλήματα, ωστόσο προωθήσαμε το id σου στο τεχνικό τμήμα για έλεγχο.
     
  5. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Υπηρξε αναφορα απο τον παιχτη SavoirAimer... ο οποιος προφανως επρεπε να ανοιξει καινουριο θεμα συμφωνα με τους κανονισμους του φορουμ και ετσι διαγραφηκε η παρεμβαση του στο ποστ μου.Τελοσπαντων.Αν θελετε αφηστε ανοιχτο το ποστ για να σας ενημερωσω εκτος και αν υπαρξουν και αλλες αναφορες και ενημερωθουμε απο καποια ανακοινωση σας.
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 6/12/16
    Αρέσει στους graganta και SavoirAimer....
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Με δύο αναφορές δεν σημαίνει οτι υπάρχει γενικό πρόβλημα. Είναι πολύ πιθανόν να το ξεχάσατε να το ανοίξετε.
    Υπάρχουν 1000αδες παίκτες που δεν έχουν αυτό το πρόβλημα που σημαίνει οτι ΔΕΝ υπάρχει γενικό πρόβλημα.
    Και θα πρέπει να κατανοήσεις οτι σε αυτό το φόρουμ υπάρχουν κανόνες και θα οφείλεις να τους εφαρμόζεις τόσο εσύ όσο και οι συμπαίκτες σου.


    Σε τι ακριβώς να μας ενημερώσεις; έχεις επικοινωνία με το τεχνικό τμήμα ; Ή μήπως θα ανοίξει η κάλτσα μόνη της; :eek:

    Εμείς θα σε ενημερώσουμε όταν ολοκληρωθεί ο έλεγχος. ;)
     
  7. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Ως προς τι η επιπληξη;;;Εχω παραβει καποιον κανονα και δεν το καταλαβα..;Μπορειτε να ελεγξετε καθε κινηση των παιχτων και υπολογισα οτι μπορειτε να δειτε αν εχω ξεχασει να ανοιξω την καλτσα η οχι.Και σας πληροφορω οτι ειμαι σιγουροτατος πως την ανοιξα.Δεν ειπα ΠΟΥΘΕΝΑ οτι το προβλημα ειναι γενικο γι'αυτο και ζητησα να μεινει ανοιχτο το ποστ και να σας ενημερωσω αν διορθωθηκε.;)
     
    Αρέσει στον/ην SavoirAimer....
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το να κάνεις υπόδειξη σε εμάς αν επρεπε ή όχι να διαγράψουμε μια ανάρτηση είναι παράβαση.

    Η κάλτσα δεν ανοίγει απο μόνη της και αρα δεν υπάρχει κάτι για το οποίο θα μας ενημερώσεις.

    Το θέμα κλείνει και θα σε ενημερώσουμε με νέα ανάρτηση όταν λάβουμε απάντηση απο το τεχνικό τμήμα.
     
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.