προβλημα στην πληρωμη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την markosvidalis, 19/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. markosvidalis

    markosvidalis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σασ εστηλα ενα sms για να λαβω 85 φιορινια γεια 2,50 ευρω και τα φιορινια δεν μπικαν στον λογαριασμο μου ενο τα χρηματα αφερεθηκαν απο το τηλεφωνο τι να κανω?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Είσαι σίγουρος οτι έγραψες σωστά του νούμερα; Πρέπει να στείλεις τη λέξη BIG 17****** ακολουθούμενη απο 8 νούμερα και να στείλεις το μήνυμα στο 54084.
    Θα πρέπει να αφήσει κενό ανάμεσα BIG και στα νούμερα που ακολουθούν.
    Σιγουρέψου οτι τα έχεις γράψει σωστά και ενημέρωσε μας.
     
  3. markosvidalis

    markosvidalis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ναι τα εγραψα σωστα οπωσ τα ζητουσε τα 2,50 ευρω αφερεθικαν απο την καρτα μου μου εστηλαν το εξεισ μηνιμα μετα απο λιγο δεν ξερο τι σημενη σασ το γραφω π[αρακατο.....no match was found for the provided information.please contact support using the support form at bigpoint.com (T1377374043)
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Επικοινώνησε με την υποστήριξη. Την υποστήριξη θα την βρεις κάτω απ το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας σου. Στο είδος προβλήματος θα επιλέξεις "Προβλήματα πληρωμών"
     
  5. markosvidalis

    markosvidalis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω οι απαντήσεις σου να είναι πιο ολοκληρωμένες και ίδιο "πνεύμα" και διάθεση, με τις απαντήσεις που σου δίνουν οι συντονιστές. Δεν είναι ωραίο να κάνεις μια ολόκληρη ανάρτηση με ένα σκέτο "οκ"

    Το θέμα προωθήθηκε στην υποστήριξη και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.