προβλημα με την εισοδο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την orpa66, 9/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. orpa66

    orpa66 Νέος ειδικός

    βγαλατε ανακοινωση πριν 8 λεπτα οτι Το πρόβλημα διορθώθηκε ξανά.Αλλα εγω προσπαθω και δεν μπορω να μπω ακομα στο παιχνιδι.Τι γινετε?
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Μπορείς να μας δώσεις το ID σου σε παρακαλώ;
     
  3. orpa66

    orpa66 Νέος ειδικός

    βεβαιως ειναι 11809528
     
  4. giablia

    giablia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Τι θα γίνει με τους βοηθούς συγκομιδής και τα μπόνους από μαρμελάδες,τσάτνι κλπ., των οποίων η διάρκεια μειώθηκε άσκοπα, λόγω του τεχνικού προβλήματος;
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα ενημερωθείτε με επίσημη ανακοίνωση εντός της ημέρας.
     
  6. orpa66

    orpa66 Νέος ειδικός

    το οτι θα ενημερωθουμε εντος της ημερας ισχυει και για εμενα που ρωτησα γιατι αλοι μπαινουν και εγω οχι,η μονο για τον συμπαιχτη μου που ρωτησε για τους αγροτικους βοηθους?
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Υπάρχει επίσημη ανακοίνωση που αναφέρει οτι θα υπάρχουν αρκετά προβλήματα αστάθειας. Συνεπώς υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για την ανάρτηση σου ήδη.

    Εντός της ημέρας θα υπάρχει άλλη ανακοίνωση για το πως θα αποζημιωθείτε για τα προβλήματα αυτά.
     
  8. orpa66

    orpa66 Νέος ειδικός

    δεν ζητησα αποζημιωση αλλα μια απαντηση γιατι ακομα δεν μπορω να μπω στο παιχνιδι.Περασαν ωρες και δεν μπορω ακομα αλλα δεν ειδα να γραφει καποιος αλλος το ιδιο.Ανησυχω μηπως μονο εγω εχω το προβλημα τωρα η υπαρχουν και αλλοι και πρεπει να περιμενω κι αλλο?
     
  9. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα είναι γενικό, δεν έχεις μόνο εσύ πρόβλημα. Σας ζητάμε να κάνετε υπομονή μέχρι να ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
     
  10. orpa66

    orpa66 Νέος ειδικός

    ενταξει σας ευχαριστω πολυ.Αν θελετε μπορειτε να το κλεισετε και θα παρακολουθω το θεμα απο τις ανακοινωσεις.
     
  11. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Σας ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.