προβλημα με την αναζητηση

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την jimoula, 3/10/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα! εδω και 2 εβδομαδες εχω προβλημα με την αναζητηση. για παραδειγμα θελω να βαλω καρυδιες γραφω στο πλαισιο καρ μου βγαζει τα δεντρα τα τοποθετω. οταν ξαναπαω στα δεντρα για να τοποθετησω τις αναβαθμισεις το καρ απο το πλαισιο εχει εξαφανιστει και πρεπει να ξαναγραψω για να βρω τις αναβαθμισεις. το ιδιο συμβαινει και με τους σταβλους . το ιδιο συμβαινει κι αν το κανω χειρονακτικα και νε την θεριστικη . πριν το ονομα εμενε στο πλαισιο και μολις ξαναπαταγα εβρισκα και τις αναβαθμισεις αμεσως. επισης συμβαινει και στο δεντροκομειο και στο ζωοκομειο. αν εχω βαλει καρυδια βαλω την αναβαθμιση μετα αν θελω να βαλω κερασια γραφω κερ βρισκω την κερασια αλλα οταν παω να βρω την αναβαθμιση παταω στην κερασια και μου βγαζει καρ απο την καρυδια που ειχα βαλει πριν. δεν ξερω αν ειναι γνωστο το προβλημα η αν συμβαινει μονο σε μενα. ειναι κουραστικο και χρονοβορο να γραφω συνεχεια .
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Το πρόβλημα είναι γνωστό, έχει ήδη διορθωθεί και θα μπει Live με το sync της Τετάρτης στις 14:00
    Θα υπάεχει επίσημη ανακοίνωση αμέσως μετά το sync.
     
  3. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    Ωραια!!! σε ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια !
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.