προβλημα με αποστολη

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την efirizou, 14/2/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. efirizou

    efirizou Ενεργός συντάκτης

    καλησπερα. στην καινουρια αποστολη που ξεκινησε σημερα δεν με αφηνει να παραδωσω ανθος φωτιας στο 4 το βημα παρακαλω πειτε μου αν συμβαινει μονο σε μενα η αν ειναι γενικο το προβλημα. ευχαριστω.
     
    Αρέσει στους μαρω69, Lilitsa, pap100 και σε ακόμα ένα άτομο.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Υπήρξε κάποια επίσημη ανακοίνωση ή Συχνές ερώτησεις για κάποια αποστολή που θα μπεί σήμερα;
    Νομίζω πως οχι. Αν κάνω λάθος δώσε μου κάποιο link που να λέει οτι θα υπάρξει σήμερα νέα αποστολή ;)

    Αν αναφέρεσαι στην αποστολή που μπήκε καταλάθος, όπως θα παρατηρήσεις, έχει το γραφικό της μπουλντόζας που σημαίνει οτι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα και δεν θα έπρεπε να παραδώσεις τίποτα σε αυτήν!

    Η αποστολή θα αφαιρεθεί και είναι πιθανόν να χάσεις όσα παρέδωσαν και να αφαιρεθούν οι αμοιβές που κέρδισες.
     
  3. efirizou

    efirizou Ενεργός συντάκτης

    αν εσεις το θεωρειτε σωστο να πληρωσουμε εμεις για δικο σας λαθος τοτε τα λογια ειναι περριτα απο εμας. χανουμε εμεις αυτα που παραδωσαμε οκ. εσεις ομως ???? απαλασεστε????
     
    Αρέσει σε μαρω69, misirli, smacsyl και 8 σε άλλους.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ξανα επαναλαμβάνω.

    Δεν ανακοινώθηκε καμία αποστολή αλλά υπήρξε λάθος στο sync.


    1.2.9 Απαγορεύεται ρητά η κατάχρηση και εκμετάλλευση λογισμικών και προγραμματιστικών σφαλμάτων (bugs) για προσωπικό κέρδος. Αναγνωρισμένα από τους χρήστες σφάλματα ή λάθη οφείλουν να αναφέρονται όσο το δυνατόν γρηγορότερα μέσω της φόρμας επικοινωνίας με το τμήμα Υποστήριξης

    Το ανέφερες κάπου; Και έλαβες απάντηση οτι μπορείς να παραδώσεις; :eek:
     
  5. efirizou

    efirizou Ενεργός συντάκτης

    την στιγμη που βλεπω την αποστολη απλα ξεκινησα να την δουλευω δεν φανταστικα οτι πρεπει να το αναφερω. οκ λοιπον ας το ληξουμε εδω γιατι μαλλον δεν θα βρω το δικιο μου απο οτι βλεπω. παντως [και συγνωμη γι αυτο που θα πω]... αλλα ακολουθητε λαθος τακτικη το τελευταιο διαστημα και παλι ευχαριστω και ας ληξει εδω το θεμα.
     
    Αρέσει σε μαρω69, misirli, -lousi-leon2001 και 7 σε άλλους.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    To θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.