πλοκαμοιτια

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την sam100, 11/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sam100

    sam100 Νέος ειδικός

    Γεια σας ...καλη κυριακη ευχομαι να ειχατε και να εχετε ...λοιπν εχω στα υπαρχοντα μου ένα δεντρο πλοκαμοιτια αλλα εχει μπροστα ένα ακυρο μια γραμμη ετσι / μεσα σε έναν κυκλο και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω γιατι συμβαινει αυτό ?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Η πλοκαμοιτια είναι δέντρο της Πανσελήνου και μπορείς να το τοποθετήσεις στην έκταση Πανσελήνου, όταν είναι ανοιχτή και έχει ιβέντ Πανσελήνου.
     
  3. sam100

    sam100 Νέος ειδικός

    σας ευχαριστω πολύ για τον κοπο σας ..απαντηστε μου μονο σε αυτό και μπορειτε να κλεισετε απευθειασ το θεμα ...αυτό το event γινεται συχνα ? και όταν γινεται ..είναι εκει που λεει εκταση πανσέληνος κατω από το ξεφωτο του δασους , όπως βεπουμε το χαρτη ?
    και παλι σας ευχαριστω καλη συνεχεια και καλη εβδομαδα !!!:inlove::D
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  5. sam100

    sam100 Νέος ειδικός

    σας υπερευχαριστώ ...μπορειτε να κλεισετε το θεμα ..ομορφα και καλα χριστουγεννα !!
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλά Χριστούγεννα και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.