περισσοτερες θεσεις μπονους

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την thena, 15/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    καλησπερα
    πιστευω θα ηταν καλυτερα να ειχαμε περισσοτερεσ θεσεις μπονουσ ιδικα στα ιβεντ...θα μπορουσαμε εστω με 1 φι να ειχαμε για καποιεσ ωρεσ μια θεση που θα διαλεγαμε,ετσι θα ειμασταν και εμεισ και η εταιρια ικανοποιημενοι....;)
     
    Αρέσει σε gtrullis, kaltsula, voula48 και 4 σε άλλους.
  2. joanna-party

    joanna-party Ανερχόμενος συντάκτης

    Συμφωνω, πιστευω οτι ειναι ωραια ιδεα. Αλλα θα ηταν πιο ωραια αν οι επιπλεον θεσεις μπονους ηταν δωρεαν.
     
    Αρέσει στους Hellenagal200010 και gtrullis.
  3. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα, πολυ ωραια η ιδεα σου, αλλα, χωρις τα φιορινια και να ειναι μονιμη -ες. Νομιζω θα εξυπηρετουσε ολους μας να ειχαμε
    2 ακομη χρυσες θεσεις αποκλειστικα για εργαστηρια και σταβλους, ή μια γενικης χρησης και μια για οτι εχει σχεση με τα ζωα.
    Ειναι πολυεξοδο να σβηνουμε βιοτεχνικα αναλογα με την περιπτωση.-.-
     
    Αρέσει σε Hellenagal200010, gtrullis, nana και 6 σε άλλους.
  4. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    υπηρχαν περισσοτερεσ θεσεισ παλιοτερα και τισ εβγαλαν αρα δυσκολο να το ξανακανουν....γι αυτο τουλαχιστων λεω να μπορουσαμε τουλαχιστων στα ιβεντ να ειχαμε αυτην την επιλογη και για καποιες ωρεσ.....
     
    Αρέσει στους gtrullis, sofiapao76 και Hellenagal200010.
  5. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Αρέσει σε eeelenaki, LILA413, anastz και 6 σε άλλους.
  6. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Θα ήταν ιδανικό να προστεθούν κάποιες θέσεις έστω και προαιρετικά και διαβάζοντας τώρα το ποστ της Εύας , το προσυπογράφω γιατί έχει τεκμηριωμένες και ολοκληρωμένες προτάσεις.
     
    Αρέσει σε eeelenaki, LILA413, gtrullis και 4 σε άλλους.
  7. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Πιστευω οτι αυτο που θα βοηθουσε περισσοτερο ειναι απο μια επιπλεον μονιμη θεση στη διαμεντενια και στην χρυση.
    Δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο σε αυτο???
    Ακομα καποια βιοτεχνικα να αλλαζαν κατηγορια απο την χρυση στην ασημενια.
    Αυτο μου δημιουργηθηκε σε ιβεντ που χρειαζομασταν σταβλους και εργαστηρια για αναδυομενα.
    Ποσοι απο εμας πετανε την Πασχαλινη και το Ανοιξιατικο οταν χρειαζομαστε τα βιοτεχνικα μειωση χρονου σε σταβλους και εργαστηρια
    σε μερες που τρεχουν τετοια ιβεντ
    Εγω προσωπικα δεν το κανω!!
    Αυτο θα βοηθουσε παρα πολυ και τουλαχιστον δε θα σπαζοκεφαλιαζαμε για αυτο το θεμα σε τετοια ιβεντ.
     
    Αρέσει σε eeelenaki, LILA413, anastz και 9 σε άλλους.
  8. daskalos31

    daskalos31 Νέος ειδικός

    πάρα πολύ καλή ιδέα συμφωνώ
     
    Αρέσει σε Hellenagal200010, eeelenaki, LILA413 και 3 σε άλλους.
  9. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Σίγουρα χρειαζόμαστε περισσότερες θέσεις και μάλιστα πολύ περισσότερο τώρα που ζητούνται τρελά ποσά αγαθών στα ιβέντ και δεν προλαβαίνουμε να ξαναγεμίζουμε τις αποθήκες μας.... Εγώ αρκετές φορές έχω βάλει και σε δέκα λεπτά έχω διαγράψει βιοτεχνικά επειδή τα χρειαζόμουν όλα!!!
     
    Αρέσει σε Hellenagal200010, eeelenaki, toxotis_99 και 5 σε άλλους.