παράθυρα με διαφημήσεις

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την johnny04, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα και καλορίζικο το νέο φόρουμ!

    Εδώ και μια βδομάδα περίπου όταν μπαίνω στο φόρουμ και στη φάρμα (αλλά και σε άλλες ιστοσελίδες), μου εμφανίζονται σχεδόν ΠΑΝΤΟΥ διαφημίσεις.
    Για παράδειγμα, μου λέει στο πλάι για διάφορα ονλαιν παιχνίδια, μου λέει για τρόπους αδυνατίσματος και πολλά αλλά.
    Επιπλέον μερικές φορές όταν πατάω κάποιο θέμα ή ενότητα στο φόρουμ, μου βγαίνει ταυτοχρόνως και ένα άλλο παράθυρο, και αυτό με διαφημίσεις.
    Και μερικές λέξεις γίνονται πράσινες στα κείμενα και όταν πας τον κέρσορα πάνω τους ξεπροβάλλει μια διαφήμιση (μάλιστα έχω προσέξει ότι η λέξη ΠΑΙΧΝΙΔΙ συνήθως είναι αυτή που είναι πράσινη).
    Τι να κάνω; Πρέπει να ανησυχώ;
     
  2. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα.
    Προφανώς έχεις κατεβάσει κάποιο αρχείο και μαζί με αυτό το αρχείο κατέβηκε και ένα πρόσθετο πρόγραμμα που σου βγάζει τις διαφημίσεις.
    Θα πρέπει να το απεγκαταστήσεις.
     
  3. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Σας ευχαριστώ πολύ κύριε/α αζούλ!

    Το θέμα μπορεί να κλείσει.
     
  4. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    Παρακαλώ,καλή συνέχεια!
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.