παράδοση φυτών του event

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την tiganita, 12/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. tiganita

    tiganita Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημέρα. προσπαθώ να παραδώσω αυτά που ζητάει το εβεντ και δεν μετράει τα παιχνίδια έτσι ώστε να πάρω τα δώρα των συνδυασμών. το id μου είναι 23163193
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Πρέπει να κάνεις έναν έναν συνδιασμό από αυτούς που βλεπεις κάτω και να πατας εξαργύρωση.
    όχι όλα μαζί γιατί θα συμβεί αυτό που βλέπεις.
    Πάτα εξαργύρωση σε έναν συνδιασμό για να σβήσουν.
    Στις συχνες ερωτήσεις το λέει καθαρα:

    ΠΡΟΣΟΧΗ: Θα πρέπει να πατήσετε πάνω στο κουτάκι στη κάτω μπάρα και μετά στο κουμπί που λέει Εξαργύρωση για να Ολοκληρωθεί ο συνδυασμός και να λάβετε την αμοιβή σας.
     
  3. tiganita

    tiganita Αρχάριος στο φόρουμ

    κατάλαβα. είναι διαφορετικό από τα παλιά παρόμοια εβεντ. Παλιά δίναμε προιόντα και όταν συμπληρωνα το συνδυασμό αυτόματά μου έδιναν τα δώρα. Τώρα πρέπει να παραδίνεις αποκλείστικα στα κουτάκια που ανήκουν στον συνδυασμό που θέλεις να πάρεις. Αν παραδώσεις σε άλλα κουτάκια και πατήσεις εξαργύρωση, τα προϊόντα θα χαθούν (όπως έγινε και στη δική μου περίπτωση). Τέλος πάντων, ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνιση
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.