πακέτο ονείρου αγρότη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την MIRELA745, 28/11/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. MIRELA745

    MIRELA745 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα σας. αγόρασα το πακέτο ονείρου αγρότη με πιστωτική κάρτα, αλλά πήρα το μηνυμα ότι δεν μπορεί να εκτελεστεί η συναλλαγή. ενημέρωσα το κέντρο υποστήριξης και μου απάντησαν ότι το στοιχείο που παράγγειλα πιστώθηκε στον λογαριασμό μου αμέσως μετά την παραγγελία του, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει στο λογαριασμό μου. παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε. id 18760400
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Η συναλλαγή δεν έχει ολοκληρωθεί.
    Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη.
    Την υποστήριξη θα την βρεις κάτω από το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας σου. θα πρέπει να επιλέξεις, προβλήματα πληρωμών.
    Το email που θα συμπληρώσεις στο έντυπο επικοινωνίας πρέπει να είναι έγκυρο και να έχεις πρόσβαση, γιατί εκεί θα λάβεις την απάντηση από την υποστήριξη.
     
  3. MIRELA745

    MIRELA745 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    όπως σας είπα επικοινώνησα με την υποστήριξη. σας παραθέτω και την απάντηση
    Απάντηση
    28.11.2020 16:35
    Thank you very much for your inquiry. The item you ordered was credited to your account right after you ordered it. Please check your account.

    Should your account not have been credited with the item, please contact our technical support team. They can let you know exactly how to verify whether you got the item or not.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καταρχήν ΜΗΝ δίνεις τέτοιες πληροφορίες δημόσια. Σου έχω διαγράψει τις προσωπικές πληροφορίες.
    Όπως λέει και το κείμενο θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη μέσω του link που υπάρχει εκεί.
     
  5. MIRELA745

    MIRELA745 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Ευχαριστώ για την προστασία των προσωπικών μου πληροφοριών. Στο link που υπάρχει απλώς μπορείς να ξαναγράψεις το ίδιο αίτημα που πρωτοέστειλα και τίποτε διαφορετικό. Πιστεύετε ότι πρέπει να το επαναλάβω?
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι να γράψεις το ίδιο αίτημα, αν νομίζεις οτι χρειάζεται να εξηγήσεις κάτι ακόμα, μπορείς να το κάνεις.
     
  7. MIRELA745

    MIRELA745 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δυστυχώς είναι κλειστό το αίτημα και δεν με αφήνει να γράψω κάτι.Να στείλω νέο αίτημα?
     
  8. MIRELA745

    MIRELA745 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συγγνώμη για το διπλοποστάρισμα, αλλά εντελώς τυχαία επανέλαβα την αγορά και μου πιστώθηκε κανονικά!!! Μπορείτε να κλείσετε το θέμα. Ευχαριστώ πού για τη βοήθεια. Καλές γιορτές με υγεία.
     
  9. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα λύθηκε.
    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.