παει η κοπρια μου

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την vouoikon63, 27/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. vouoikon63

    vouoikon63 Ανερχόμενος συντάκτης

    τι γινετε ειναι δυνατον να πατησα να παρω κοπρια απο τα κασονια που εχω και να χαλασα ολα μου τα κασονια και να μου ερθει 8500 κοπρια ????????? τι γινετε ρε παιδια ?????????οτι να ναι γινετε .τα νευρα μου.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλήμέρα ;)

    Δεν νομίζω να ευθυνόμαστε εμείς αν εσύ άνοιξες μονομιας όλα τα σεντούκια σου.
    Υπάρχει επιλογή να ανοίγεις λίγα λίγα.
     
  3. vouoikon63

    vouoikon63 Ανερχόμενος συντάκτης

    λετε να μην ξερω τι παταω??11 πατησα και μου ανοιξαν ολα ., αλλα πατας να σπειρεις αλλα σπερνονται, και αλλα πολλα γινονται και απο αλλους αγροτες απλως να το κοιταξει η εταιρια για να γινει καλυτερο
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό έγινε απο βιασύνη. Αν έδωσες εντολή να ανοίξει 11, τότε θα άνοιγε 11.
    Εσύ ξαναπάτησες το κουμπί και άνοιξαν όλα.

    θα πρέπει να κάνεις ένα κλικ και να περιμένεις. Το να κάνεις συνεχόμενα κλικ δεν επιταχύνεις την εντολή αλλά κρασάρεις το παιχνίδι.

    Επίσης αν έχεις προβλήματα με την ταχύτητα σου συνιστώ να χρησιμοποιήσεις το Ciient.


    Η ομάδα του FA προσπαθεί διαρκώς να βελτιώσει την ταχύτητα του παιχνιδιού.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην aggelikixaikali.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.