πίστωση φιορινιών

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την -katerina_, 26/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -katerina_

    -katerina_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα.Σήμερα στις 10:40 έκανα μια αγορά φιορινιών με τηλεφωνική χρέωση..Η ερώτηση μου είναι...Πόσος χρόνος χρειάζεται για να γίνει η πίστωση;Μέχρι αυτήν τη στιγμή δεν έχει γίνει καμιά πίστωση..ID9024614
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Ακολούθησες την σωστή διαδικασία για να αγοράσεις φιορίνια;
    Για να ολοκληρωθεί η συναλλαγή με τηλεφωνική κλήση θα πρέπει μετά το ηχογραφημένο μήνυμα που άκουσες , να περιμένεις να σου ζητηθεί ο κωδικός ,δηλαδή το ID που βλέπεις όταν επιλέξεις την τηλεφωνική συναλλαγή στην τράπεζα
    Αφού πληκτρολογήσεις τον κωδικό που γράφει στην τράπεζα ( Το ID ) σωστά, τότε μόνο πιστώνονται τα φιορίνια.
     
  3. -katerina_

    -katerina_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Άκουσα το ηχογραφημένο μήνυμα που μου ζητούσε να γράψω το ID..To πληκτρολόγησα και μετά άκουσα την επανάληψη από το ηχογραφημένο μήνυμα, το ID που έγραψα..ήταν σωστό με την μόνη διαφορά ό,τι το ID είχε 8 ψηφία και το ηχογραφημένο μου είπε 7....Βέβαια και σε κάποια άλλη συναλλαγή αυτού του είδους στο παρελθόν το ηχογραφημένο μου είπε 7 από τα 8 ψηφία του ID και η πίστωση είχε γίνει ..
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη επιλέγοντας στο είδος προβλήματος "Προβλήματα πληρωμών".
     
  5. -katerina_

    -katerina_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την άμεση βοήθεια....Αν γίνετε να μην κλείσει το θέμα μέχρι την επίλυσή του...Σας εύχομαι να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε...
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Το θέμα θα κλείσει, το πρόβλημα σου θα λυθεί μέσω της υποστήριξης. Αν έχεις κάποια ερώτηση μπορείς να ανοίξεις πάλι θέμα.

    Καλή συνέχεια.

    Το πρόβλημα προωθήθηκε στην υποστήριξη και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.