ξεχασα το κωδικο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την mimi_mkr, 26/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. mimi_mkr

    mimi_mkr Αρχάριος στο φόρουμ

    αναγκαστηκα να παρακαλεσω μια φιλη μου να με βαλει στο δικο της forum για να σας ζητησω βοηθεια....εχω τον λογαριaσμο myself_35και δεν μου ανοιγει με τον κωδικο εδω και καιρο με αποτελεσμα να φτασει στο κοκκινο το θερμομετρο...εκανα αιτηση για αλαγη κωδικου αλλα δεν μου ερχετε καινουργιος κωδικος στο e mail μου και φυσικα δεν μπορω να παιξω..θα σας παρακαλεσω να κανετε κατι για να ενεργοποιησω παλι τον λογαρισμο μου...αν θελετε να μου γραψετε κατι γραψτε το μου εδω σε αυτο τον λογαριασμο .....σας ευχαριστω εκ των προτερων...
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη, συμπληρώνοντας με τα δικά σου στοιχεία και ένα έγκυρο email, στο οποίο θα έχεις πρόσβαση εσύ , σ αυτήν τη διεύθυνση
    https://farmerama.bigpoint.com/?action=externalSupport
    Να σου τονίσω για άλλη μια φορά πως το email που θα συμπληρώσεις , πρέπει να είναι έγκυρο και να έχεις εσύ πρόσβαση γιατί εκεί θα λάβεις την απάντηση από την υποστήριξη
    Αν δεν θυμάσαι το id της φάρμας να μην συμπληρώσεις τίποτα σ εκείνο το πεδίο.
    Στο είδος προβλήματος να επιλέξεις γενικές ερωτήσεις